Poznejte, v čem je skvělá PPF fólie na auto

Chcete karoserii vašeho vozu spolehlivě ochránit před kamínky, solí či vandaly? V tom případě je právě pro vás určena PPF fólie. Přečtěte si, jak se na auto aplikuje.

 

V čem spočívají výhody PPF fólie

Polep PPF fólie s sebou přináší spoustu výhod. Tak především se jedná o transparentní fólii, a proto ji lze použít nejen na polep karoserie, ale i na světla a sloupky.

Pokud je tato fólie vystavena vodě, vytváří se na ní krásné kuličky. Karoserii vozidla přitom spolehlivě ochrání před poškrábáním vlivem kamínků, větví či vandalů. Rovněž slouží jako ochrana před agresivní posypovou solí.

Životnost fólie dosahuje až 10 let. Polepit s ní lze celý vůz, nebo ji použít jen na určité části. V takovém případě se nejčastěji polepuje přední část auta, která je nejvíce namáhána.

 

Jak probíhá lepení PPF fólie

Zajímá vás, jak probíhá lepení PPF fólie? Níže uvádíme ukázku postupu, ke kterému přistupuje tým z POLEPIM.

Nejprve je nutno zmínit, že se fólie aplikuje na šampónek. Z toho důvodu je důležité, aby auto po aplikaci ještě jeden den zůstalo na dílně. Samotná doba potřebná pro polep se odvíjí od toho, pro jakou variantu se rozhodnete.

Například polep pouze přední části vozu zabere zhruba 3 dny, polep celého vozidla poté trvá 5 dní. V průběhu celého procesu lepení tento tým nepoužívá nůž. Místo toho jim slouží speciální software, řezací plotr a řezná páska. A při podřezech nesundávají znaky.

Jakmile je hotovo, předají polepený vůz jeho majiteli. Po 14 dnech je dále třeba dorazit na kontrolu, v rámci které tým celý polep zkontroluje a zjistí, jak jste s ním spokojeni. A pokud není třeba nic opravovat, můžete zhruba za hodinu vyrazit zpátky domů.

Více informací ze světa ochrany laku a reklamních polepů najdete na www.polepim.cz.