Učarovaly vám orientální vodní dýmky?

Pohádky tisíce a jedné noci uchvacovaly naše rodiče, nás samotné i naše děti. Dlouhé vyprávění sličné Šeherezády oddalovalo spánek panovníka… A jak to bylo dál, jistě víte sami. Čarovný džin v lahvi i létající koberec byly nepopiratelnými exponáty pohádek z Persie, Arábie, Mezopotámie a Orientu vůbec. Bez vodní dýmky, která trůnila v mnohé místnosti, se divukrásný, tajemný pohádkový svět neobešel. Chcete-li do svého domova, soukromé vinotéky či čajovny přenést trochu z pohádkového světa, bez vodní dýmky, divukrásných vůní linoucích se po místnosti i slastných výrazů návštěvníků, kteří při popotahování zajímavého tabáku ochlazovaného studenou vodou v dýmce, se neobejdete.

 

Při pořizování vodní dýmky nezapomeňte na tabák, existuje více chutí

Vodní dýmku o patřičné kapacitě a s dostatečným množstvím šlahounů již máte, vodu také, pohodlné posezení také, čaje zajímavých chutí a původů také… Nezbývá vám nic snazšího než si pořídit tabák do vodní dýmky. Člověk si řekne – tabák, jenže ono existuje tolik chutí a různých kombinací, že se nám jen při čtení seznamu může zatočit hlava. Nezbývá nám než si koupit menší množství od různých druhů a postupně je ozkoušet.

 

Tabák do vodní dýmky můžete shánět rovněž i podle doporučení

Ideální možností, jak se nesplést při volbě náplně, je tabák do vodní dýmky kupovat na doporučení svých známých, kteří již mají s různými příchutěmi zkušenosti. Ti vám poradí, vy ochutnáte a pak už si budete při shánění jistější v kramflecích. Není třeba střílet od boku při nákupu aromatických chutí a vůní, které by vám domácnost či kavárnu mohly příjemně provonět a zútulnit. Vězte, že zajímavé vůně a aromata dokážou v domácnostech oproti chemickým přípravkům učiněné divy. Divy Pohádek tisíce a jedné noci…