Co napoví oblíbené spodní prádlo o vaší osobnosti

Stejně jako barvy a styl oblékání dokáže přiblížit charakter člověka, tak spodní prádlo dokáže prozradit detaily o milostném životě dotyčného. Víte, například, jaký bude v posteli muž, který rád nosí trenýrky nebo žena, která si vybírá kalhotky s vyšším pasem?

 

Klasické kalhotky

Klasické kalhotky patří mezi oblíbené dámské spodní prádlo. Tento druh prádla nosí 70 % žen a jsou s ním spokojené. O milostném životě tento druh prádla říká, že se jedná o ženy do nepohody, které nezkazí žádnou legraci. V posteli se občas stydí a jsou velmi něžné, ale se správným protějškem se dokážou i odvázat a užít si vášnivé chvíle. Tyto ženy mají rády pohodlí a nejraději se milují v posteli. Potrpí si také na čistotu a delší předehru.

 

Tanga kalhotky

Ženy, které si vybírají tanga, mohou na první pohled působit divoce. Často se však jedná o ženy, které trápí nízké sebevědomí a touží po pozitivní zpětné vazby od svého okolí. Chtějí, aby je protějšek pochopil, a i když sex milují, tak chtějí i hlubší spříznění. Milostné hrátky si rády užijí v autě, v přírodě, ale i v klidu a soukromí domova.

 

Kalhotky s vyšším pasem

Kalhotky s vyšším pasem značí, že žena chce zakrýt nedostatky svého těla a zároveň pečuje o své zdraví. Může se jednat o ženy, které se necítí ve svém těle dobře a je potřeba jim ukázat, že mohou snadno a rychle dosáhnout slasti. Toto dámské spodní prádlo může ukazovat také na přísnější výchovu a morální zásady.

 

Pánské slipy

Muži, kteří nosí nejraději slipy, žijí často dlouhou dobu u rodičů. Mohou se jevit jako tzv. mamánci a potřebují k sobě podobný protějšek, který bude ctít rodinu. Slipy značí také to, že takový muž má rád věci pod kontrolou, mnohdy je k sobě až moc přísný a kritický. Co se týče intimních chvil s partnerkou, dodržuje přísně stanovené hranice, které nepřekračuje.

 

Pohodlné trenýrky

Mezi nejoblíbenější druh pánského spodního prádla patří bavlněné trenýrky. Muži, kteří je nosí, umí být bezprostřední a v životě se chtějí vyhýbat problémům. Nemají problém s komunikací, vědí, co chtějí a snaží se být čestní. V posteli dokážou divy a věnují se partnerce naplno. Mnohdy dokážou překvapit originálními nápady, jsou tuliví a předehra pro ně není povinnost, ale oboustranně příjemný zážitek.

 

Upnuté boxerky

Říká se, že boxerky nosí muži, kteří milují flirtování a svádění. Ve skutečnosti se však jedná o muže, kteří mají vyšší, ale pořád zdravé sebevědomí. Váží si sami sebe a vědí, jak ženě dopřát rozkoš. Tito muži však ví, že stejnou rozkoš a slast chtějí zažívat taky. Mnohdy se ve vztazích zamotají a občas je potká i nevěra. Přesto se snaží najít ve svém životě tu pravou, i když to občas může trvat delší dobu.