Dokážou pilulky zlepšit váš sexuální život?

Problémy v sexuálním životě ovlivňují celý vztah. Nevyřčené otázky a výčitky zůstávají mezi partnery stát jako zeď a promluvit si o nich je téměř nemožné. Zvlášť ze strany mužů.

Mužské pokolení je již historicky naprogramováno na výkon. Jakékoli omezení pro ně znamená velký psychický tlak a snížení vlastního sebevědomí. Správný chlap prostě může kdykoli a kdekoli, a když to nejde, není už chlap. Tak nějak by se dal v kostce shrnout přístup drtivé většiny mužů. Ložnici se pak raději vyhýbají a místo hledání řešení se ve svých problémech utápí víc a víc. Schválně, kolik znáte mužů ve svém okolí, kteří si dobrovolně řeknou o pomoc, přiznají svou slabost nebo se sami objednají k lékaři? Moc jich asi nebude, že?

 

Psychika ale hraje velkou roli a je právě častou příčinou poruch erekce. Vysoké pracovní nasazení, málo času na odpočinek, drobné neshody s kolegy nebo rodinou, to vše má na sexuální život svůj vliv. Stejně jako stres, únava nebo strach ze selhání. Pro ženy to není taková „tragédie“, když se pod peřinou nezadaří, a většinou si to vysvětlí únavou. Muž ale ve svých očích selhal a každý další pokus už je provázen myšlenkou, zda tentokrát to dopadne stejně. Dodat sebedůvěru dokážou přípravky na podporu erekce. Pomáhají k lepší a kvalitnější erekci, zvyšují uvolnění svalů v okolí penisu a tím jeho lepší prokrvení. Pro muže mohou být i lehkou psychickou berličkou, kdy o účincích nepochybují a věří, že s tabletami se vše určitě povede a vrátí do normálu. A velmi často tomu tak i je. Pokud nejsou tablety tou správnou volbou třeba pro nechuť k polykání prášků, na výběr jsou i pohodlnější formy užívání – ovocné želé je možné rozpustit ve sklenici vody a cucací tablety se jednoduše rozplynou v ústech. Účinek přetrvává zpravidla 6 – 36 hodin dle typu léku.

Někdy i malá tabletka dokáže zázraky. Návrat sebevědomí a víry ve vlastní výkonnost s sebou nese i zlepšení sexuálního života a celkové kondice. Každý problém má své řešení.

Nechte se inspirovat a kupte svému partnerovi na vánoce akční kondomy, hračky a lubrikační gely.