Ekologicky vypěstovaná kvalitní vína vám zachutnají

Společnost alifea.cz se zabývá prodejem kvalitních červených vín a kvalitních bílých vín z mnoha vinařských oblastí ze všech koutů světa. Pouze dobře a ekologicky pěstované víno vytvoří tu nejjemnější a nejdokonalejší chuť. Přesvědčte se sami a objednejte si kvalitní víno z naší nabídky! Pravidelně organizujeme degustací vín v Praze pro zkušené vinaře, ale i pro úplné začátečníky. Naši odborníci, someliéři a uznávaní vinaři vám pomohou se správným výběrem kvalitního vína a navedou vás správným směrem. Degustace vína Praha probíhá ve Zborovské ulici 32, na Smíchově, ve dvou místnostech, s maximální kapacitou 12 osob na každou z nich.

 

Navštivte nás v Praze na Smíchově!

Příjemná a pohodová atmosféra na degustacích vín přitahuje stále více zájemců a zejména v posledních letech je tento druh degustací stále populárnější. Kupte si u nás degustační sadu vín a vydejte se napříč údolím řeky Loiry, poznejte španělskou Rioju v celé své kráse, kouzlo Chablis a jeho rozmanitost a spoustu dalších oblíbených vinařských oblastí díky kvalitním vínům. Nevíte, jak se máte v tom všem vyznat a jak nakoupit opravdu to nejlepší z nabídky? Pro lepší orientaci zákazníků jsme na našem webu označili hvězdičkami kvalitní bílá vína a kvalitní červená vína, vyjadřujícími náš názor na poměr kvality k ceně. Věříme, že vám tato skutečnost při výběru pomůže a vy tak získáte dokonalý přehled!

 

Péče, která se odrazí v chuti

Vinaři dnešní generace dávají přednost ekologickému a šetrnému ošetřování vinic, a to, pokud možno s co nejmenším zásahem chemických látek. Kvalitní víno vzniká již na vinici, kdy zkušení vinaři podporují hmyz, jež napomáhá udržet správnou rovnováhu biotopu, uměle zatravňují plochy s nedostatečnou drenáží a proti houbovým chorobám používají spreje organického původu. Jestliže váháte, či máte jakékoliv pochybnosti ohledně výběru kvalitních vín, obraťte se na nás, velmi rádi vám pomůžeme. Kvalitní bílé víno a kvalitní červené víno se vyznačuje vyzrálou chutí, jež navodí tu nejlepší atmosféru. Věříme, že si z naší pestré nabídky kvalitních vín určitě vyberete to pravé!