Jak na bezpečné seznamování přes internet? Nechte se inspirovat!

I přes internetové stránky můžete najít tu pravou, a nezáleží na tom, jestli vám jde o spokojený život až do smrti nebo jen lásku na jednu noc. Seznamování on-line má však svá pravidla, která mimo jiné chrání i vaše bezpečí. Chcete je znát?

Zatím jste se internetovým seznamkám vyhýbali, protože neradi prozkoumáváte neznámé vody? Nevadí, poradíme jak na to se vším všudy. Obecných rad však můžete najít na internetu milióny, takže my jsme se rozhodli zaměřit spíše na to nejlepší a nejnovější, co tyto služby nabízejí.

 

Chcete sázku na jistotu? Jděte na to přes video!

Také z duše nenávidíte ženy, které se před nahráním své fotografie na internet neváhají naučit i pokročilé techniky úpravy ve Photoshopu? My však známe místo, kde jim podobné triky nepomohou! Je jím bezplatná videoseznamka, kde lze jednoduše nahrát vzkaz přes video. Podvodnice jen nerady ukazují svou skutečnou tvář, takže se těmto místům vyhýbají. A zvolený formát seznamování spolehlivě odradí i ženy příliš stydlivé nebo staromódní.

Na videoseznamce můžete svou budoucí partnerku jen vyhledávat, nebo pro větší úspěch nahrát i své video. Nebývá to sice podmínkou, ale je to rozhodně lepší. Vždy si však dejte záležet, aby to vaše obsahovalo všechny náležitosti, zejména souhlas s uveřejním. Po zavedení nechvalně proslulého GDPR do praxe už to totiž jinak nejde.

 

I sex na jednu noc má své seznamky

Chcete se oddat vášnivým radovánkám, ale nikoli s placenou slečnou? Najděte si partnerku, sdílející stejné zájmy a vyzkoušejte erotickou seznamku. Výhodou bývá to, že oblíbené postelové praktiky mívají svůdné dívky přehledně popsány už v profilu, takže zatímco některá tu hledá svého dominantního pána, jiná pase spíš po orálním sexu. Vyberte si tedy dle libosti. Jen pozor na ženy, která vás ihned začnou zvát do svého bytu nebo na opuštěné místo. Za takovými často stojí pasáci, kteří si nechají za poskytnuté „služby“ řádně zaplatit!