jak si udržet teplo v místnostech – systém Magmarelax to vyřeší za vás

Skandinávská technologie moderního způsobu zateplení stropu představuje průomové řešení pro všechny majitele domu, co nejsou spokojeni s možnostmi na aktuálním trhu. Výměna oken je nákladná a zateplení fasády si k tomu navíc připočítává hluk, omezený chod domácnosti a nejistý výsledek závislý na výběru společnosti.

Systém Magmarelax vám na tuzemském trhu zajistí pouze IP Polná, která se o tento způsob zateplení zajímá více jak 20 let a má za sebou obrovský počet zrealizovaných objednávek. Jistota neměnného stavu předesílaných izolačních vlastností se s vámi dostane i přes hranici 20 let a ihned od prvních minut začínáte šetřit nemalé množství tepelné energie.

 

Úspory tepla za několik hodin čisté práce

Zapomeňte na partu dělníků pobíhajících po lešení a představte si moderní způsob, kde se o vše postará jeden zkušený operátor. Za pomocí míchacího stroje a hadicového systému dokáže na místo určení tlakem vzduchu dopravit minerální vlnu. Foukaná minerální izolace je tak hotova do 3 hodin od započatí a ihned snižuje výdaje za teplo až o třetinu, což rozhodně není málo

 

Kde vám systém Magmarelax představí?

Je to opravdu jednoduché, stačí nezávazně zkontaktovat společnost Ip Polná a ta za vámi okamžitě pošle svého odborníka, který je připravený poskytnout ucelené informace o citlivých místech a stavu. Teprve až po té se sami rozhodnete, jestli na projektu zapracovat a investici vložit do rukou společnosti s více jak 20 letou historií.

 

Proč by vás měla izolace Magmarelax oslovit a kde jsou její výhody?

Izolace Magmarelax je nekompromisní , že právě v těchto místech je izolace nejúčinnější a zaznamenává nejvýraznější efektivitu. Foukaná minerální izolace okamžitě po ukončení stavebních prací zabraňuje úniku tepla z domu a šetří minimálně 30 % nákladů. Pod střechou se mimo jiné v letní sezóně zcela zbavíte zvýšené teploty a v případě požárů si navíc zajistíte vyšší bezpečnostní standard.

Izolace Magmarelax je bez tepelných mostů a investice se navrací již po pěti letech.

Poptávkový formulář naleznete na stránkách www.mojeizolace.cz a začít můžete klidně už zítra bez ohledu na klimatické podmínky.