Objevili jsme ideální noční prádlo pro spokojený spánek

Také se do postele ukládáte pouze v tričku nebo dokonce úplně bez oblečení, ale cítíte, že vaše záda a svaly podobnému řešení právě neholdují? Navíc s věkem se tyto potíže zhoršují. A právě proto jsme se inspirovali nejnovějšími módními trendy a vybrali z nich pro vás skutečně jen to nejlepší.

 

Návrat evergreen aneb noční košile

Nenechte se mýlit. Už dávno nejde o zženštilý kus oblečení, který se hodí tak maximálně do starých pohádek. Moderní pánské noční košile mají mnohem rozmanitější podobu. Mohou se tvářit sportovně i jednoduše ležérně. Podobat se spíše dlouhému tričku nebo naopak pohodlné mikině a to včetně kapuce, která zakryje vaše právě umyté vlasy a ochrání vás před vlezlým chladem v místnosti.

V takovém oblečení můžete klidně ještě rozespalí otevřít návštěvám nebo zvonící pošťačce a vůbec nic se nestane. A nesmí samozřejmě chybět ani šikovná náprsní kapsička na kapesník anebo telefon, což se při noční cestě na WC může zaručeně hodit. Je však třeba vsadit na kvalitní materiály (hlídejte si vysoký obsah bavlny), aby byl módní efekt skutečně plnohodnotný.

 

Zatracovaný i zbožňovaný overal

Ani overaly nenavštívily naše ložnice poprvé. Ty první – celotělové, však vyžadovaly kompletní svléknutí při každé návštěvě toalety, což ke komfortu odpočinku během noci rozhodně nepřispívalo.  Moderní overaly na spaní jsou ale úplně jiné. I když se stále chovají jako jeden kus, dají se v zadní části pohodlně stáhnout a opět nasadit bez otravného rozepínaní knoflíků či rozvazování mašlí. A ty speciální pro pány mají často vpředu ještě jeden malý „servisní“ otvor pro malou potřebu.

Navíc vypadají jedinečně a šik. Vybrat si můžete z mnoha barev a provedení. Nikde neškrtí ani netlačí a je v nich příjemné teplo. Vyzkoušejte sami a uvidíte, že se odteď už každou další noc vyspíte zaručeně dorůžova!