Dokonalý vzhled, příjemné vystupování – taková je hosteska

Povolání hostesky je práce jako každá jiná. Je možná trochu odlišná od klasických řemeslných prací, na které jsme zvyklí, ale její postata je stejná. Tedy splnit svůj úkol a to co možná nejlépe. Hosteska je ve většině případů mladá žena, ale může se jednat i o mladíky. Spíše se pro tento druh povolání hodí promotér.

V minulosti se hostesky přirovnávali k letuškám, protože se účastnili jako doprovod služebních cest obchodních partnerů i potencionálních klientů. Zde šlo o obsluhu jídla a pití a podobně. Nyní je hosteska doprovodem pro kulturní a společenské akce, jako jsou výstavy, veletrhy, promo akce, školení, firemní akce, konference a podobně. Jsou v podstatě prvním člověkem, kterého hosté těchto akcí uvidí. Cílem každé kulturní, vzdělávací či jiné akce je dát návštěvníkům pouze pozitivní dojmy. To zajišťuje příliv stálých zákazníků a zvyšuje zisky.

Na první pohled se práce hostesek zdá být jednoduchá, má však, ale stejně jako každá jiná, má své výhody a nevýhody. Pozitiva takové profese je, že takovou práci může získat prakticky kdokoliv, kdo je atraktivní, má dobré bystupování, vyzná se ve společenské etiketě a umí některý ze světových jazyků. Některé agentury mohou mít samozřejmě vysoké požadavky, ale v naprosté většině případů postačuje reprezentativní vzhled, kompetentní řeč a společenské vystupování. A poptávka po takových zaměstnancích se každoročně zvyšuje. Práce hostesky umožní seznámit se s mnoha zajímavými lidmi, a to také z mnoha společenských vrstev. Hostiteska je v podstatě správce celé akce, která odpovídá za atmosféru, nenechá hosty na nic čeakt, nenechá je nudit se, ale připraví pro ně spolehlivou a zajímavou zábavu. Hosty může uvést ke stolu, může nabídnout jídlo a pití, může s nimi konverzovat, což uvítají zejména obchodní partneři. Společně s promotérem tak mohou tvořit dokonalý pracovní pár, který ví, jak svou práci dělat dobře, spolehlivě a kvalitně. V případě promotéra jde o zaměstnání, které na trh uvádí nějakou excelentní novinku, popíše její výhody a zvýší tak zájem potencionálních investorů.

Hostesky agentura – toto slovní spojení můžeme využít v internetových vyhledávačích v případě, že hledáme atraktivní, spolehlivou hostesku třeba pro naši firemní akci.

JESS production je hostesingová a modelingová agentura, která splní všechny vaše požadavky.