Domácí bělení zubů je jednoduché a efektivní

Zdravé a krásné bílé zuby odhalené v širokém úsměvu, tak nějak si představujeme úspěšné mladé lidi. A přesně takoví chce být každý z nás. Bílé zuby umí neuvěřitelně zvednout sebevědomí, dodat na sebejistotě a odvaze jít si za svými sny. To je ten hlavní důvod, proč se zájem o vybělení zubů neustále zvyšuje.

Miliony lidí na celém světě pravidelně utrácí poměrně vysoké částky za to, aby jim v ordinaci zubního hygienika vybělili zuby. I zdravá zubní sklovina je totiž náchylná obarvit se kofeinem, nikotinem či přírodními barvivy obsaženými například v ovoci. A zažloutlé nebo zašedlé zuby působí dojmem, že se o ně jejich majitel příliš nestará. NA skvrny na zubní sklovině obyčejná pasta nestačí.

 

Jak se dají vybělit zuby

Vaše zuby si můžete nechat vybělit například laserem. Je to efektivní, ale dost drahá metoda. V ordinaci dentální hygieny vám odstraní zubní kámen a mohou vás také zbavit skvrn i souvislého zabarvení zubní skloviny. Vyjde to také poněkud draho a musíte návštěvy pravidelně opakovat, protože zabarvení má tendenci se vracet. Navíc i odborníci doporučují kombinovat profesionální bělení zubů s pravidelnou domácí péčí.

Zubní hygienik vám odborně vybělí zuby bělícím gelem vyšší koncentrace, pro domácí použití ale stačí nižší koncentrace za předpokladu, že si zuby bělíte pravidelně. Právě opakovanou aplikací gelu v domácích podmínkách gel zvolna postupně proniká do spodních vrstev zubní skloviny a poradí si i s pigmentem pod povrchem. Péči pak ještě podpoříte bělící zubní pastou.

 

Ještě účinnější metoda bělení zubů v domácích podmínkách

Pro snadné a vysoce efektivní domácí bělení zubů je velmi vhodná sada bělícího gelu a speciální LED lampy, jejíž světlo posiluje čistící efekt gelu. Lampa používá studené světlo o vlnové délce až 530 mn. Toto světlo posiluje bělící efekt gelu aplikovaného na zubní sklovinu, zároveň zbavuje zuby choroboplodných zárodků, takže eliminuje výskyt zubního kazu. Dalším účinkem LED lampy je narušení a snadnější odstranění zubního plaku, díky čemuž se méně tvoří zubní kámen. LED sada na bělení zubů je skutečně velmi efektivní a její účinky jsou pozoruhodné.

 

Domácí bělení zubů se vyplatí

Jestliže nebudete muset platit drahé návštěvy v ordinaci zubní hygieny, ušetříte značnou sumu. Sada na bělení zubů v domácích podmínkách je levnější a minimálně stejně účinná. První viditelné účinky se mohou dostavit hned po první aplikaci gelu v závislosti na tom, jak silně zabarvené zuby máte. Přičemž platí pravidlo, že všechny zuby lze vyčistit, je to jen otázka času. Chce to jen trpělivost opakovat proceduru tak dlouho, dokud nemají zuby požadovaný odstín, tedy dokud nejsou oslnivě bílé.

 

Krásné bílé zuby jsou spojeny s úspěchem

Je velmi správné, že se poslední generace o svůj chrup pečlivě stará. Mít zářivý úsměv s bělostnými zuby je v dnešní době životně důležité. Kdo nemá zdravé a bílé zuby, je považován za lenocha neschopného se postarat o svůj vzhled. TAkový člověk je ve společnosti dost špatně hodnocen, je v podstatě outsider. Naopak ošetřovaný zdravý chrup, jehož známkou jsou právě krásné bílé zuby, jsou vizitkou člověka zodpovědného, pracovitého a především vážícího si sebe sama. Bílé, tedy vybělené zuby, jsou jízdenkou do společnosti úspěšných.

 

LED sada na bělení zubů

Váháte ještě, jestli investovat do bělení zubů? Čekat na volný termín u odborníka a ještě mu platit vysokou částku za službu, kterou zvládnete v pohodlí domova, opravdu není nezbytné. Zkuste to se LED sadou a uvidíte, jak příjemně budete překvapeni účinky po první aplikaci. A po každé další to bude ještě lepší. Nenechte si úspěch protéct mezi prsty, štěstí přeje připraveným.