Co vy a privát?

Navštívili jste už tyhle vykřičené stěny nebo o tom zatím jen uvažujete? A víte, jak poznat ten správný? Nasbírali jsme trochu zkušeností z praxe a rádi se o ně podělíme.

 

Když chci soukromí, nesmím k velkým hráčům

Velké bilboardové kampaně podél cesty jsou fajn, ale můžou vás dovést i tam, kde se se zákazníky doslova netrhnou dveře, takže se na recepci potkáte s vícero muži najednou. A to já nemám rád, takže se snažím lovit spíš v menších privátcích, které sami sebe inzerují na portálech s možností inzerce zdarma. A služby mají srovnatelné, koneckonců vždy záleží nejvíce na šikovnosti samotného děvčete než na líbivých řečičkách reklamních textů.

 

Když chci vědět, jak holky vypadají a nevypadat přitom jako úchyl…

Určitě by bylo fajn vědět, jestli na vás po otevření dveří bude čekat boubelatá brunetka nebo vysoká štíhlá blondýnka. Pokud dostupné holky na sex (poznámka https://www.bezpasaka.cz/divky) nenabízejí své foto na internetu, musíte se k pravdě dopídit jinak. Nejlepší je telefonický nebo e mailový rozhovor, ale obojí má svá specifika.

 

Dotazy přes telefon:

  • Vyhněte se formulacím typu „Rád bych věděl jaká jsi a co máš ráda.“ takhle začínají erotomani svoje ukájení po telefonu a zkušené kněžky lásky to vědí, takže se dočkáte pouze úsečného ukončení rozhovoru.
  • Nikdy se nesnažte slečnu na druhém konci pozvat na kafe, abyste si ji mohli prohlédnout.
  • Neříkejte, že možná znovu zavoláte, až se rozhlédnete po dalších privátech v okolí.

 

Dotazy přes e-mail:

  • Buďte struční, nikdo nechce číst esej o dvou stránkách.
  • Nežádejte nahé fotky, opět budete za úchyla a navíc zadarmo ani kuře nehrabe.
  • Nejpozději třetí e-mail z vaší strany by měl obsahovat objednávku konkrétní služby a čas, jinak zdržujete jak sebe tak holky na privátu.

 

Dobrý tip: Pokud bude dívka znít do telefonu úsečně a odměřeně, nejspíš bude taková i ve skutečnosti.

 

A co recenze?

Určitě je dobré zadat do strejdy Googla název privátu a poohlédnout se po recenzích, ale u těch menších bude stačit i telefonní číslo. Falešné recenze poznáte snadno – jsou plné superlativů, podbízivých slůvek a často je má na svědomí někdo, kdo se právě zaregistroval.

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Na portálu Bezpasaka.cz jsou k mání pouze ověřené holky na sex s reálnými fotografiemi. Díky inovativní GPS lokalizaci snadno najdete ty, které se zrovna nacházejí ve vašem okolí. Stačí si vybrat, co budete chtít rovna dělat a vychutnat si čas určený jenom pro vás.