Hledáme ideální matraci – aneb víte, jak postupovat při výběru?

matrace-bronco-400

Není žádným tajemstvím, že středobodem každé ložnice je postel. Spánkem strávíte třetinu svého života a je velice důležité, aby byl co nejkvalitnější. Uvědomte si, že postel neumí zázraky, není-li doplněná o vhodnou matraci, která hraje významnou roli.Většina lidí při jejím výběru tápe a neví si s tímto úkolem rady. Vybrat správnou matraci ale není žádná věda, víte-li, čím se řídit, abyste nešlápli vedle. Rozhodování v žádném případě neuspěchejte, protože pokud se ukvapíte, uškodíte jen sami sobě. Dopřejte si dostatek času a každý krok důkladně zvažte.

 

Chtějte pro sebe jen to nejlepší!

Ještě než se po hlavě vrhnete do výběru nové matrace, uvědomte si, že zdraví má každý z vás jen jedno. Vzhledem k tomu, kolik času strávíte v posteli – ať už spánkem či odpočinkem – je třeba, aby vám vaše matrace vyhovovala ve všech směrech. Žádejte pro sebe jen to nejlepší, snažte se nehledět jen na cenu, ale především na skutečnost, zda se na vámi zvolené matraci cítíte příjemně, zda vám poskytuje dostatečnou oporu těla, je ideálně měkká či tvrdá – zkrátka pro vás ta pravá.

 

Je libo vyspat se do „růžova“?zdravotni-matrace-sarah-bio-greenfirst-400

Ačkoli si to většina z vás neuvědomuje, to, jak ráno vstanete z postele, ovlivní průběh celého dne. Budete-li neodpočatí, rozmrzelí a polámaní, nezačnete následující den dobře. Zdravý spánek je pro vás spokojený život velice důležitý a matrace má k tomuto faktu hodně co říci. Je-li matrace kvalitní, budete každé ráno vstávat s úsměvem, budete plní energie a dobré nálady, bude se vám dařit jak v osobním, tak i pracovním životě.

 

Myslete i na druhé a nakupte výhodně!

Co se kvalitního spánku týče, myslete nejen na své pohodlí, ale zároveň berte v potaz i komfort vaší drahé polovičky. Využijte zajímavé a především výhodné nabídky matrace 1+1, díky které máte možnost koupit dvě matrace za cenu jedné. Na výběr máte matrace sendvičové, z polyuretanové pěny či s elastickou paměťovou pěnou. Vybírejte v základním rozměrech, nebo si své matrace nechte přizpůsobit vašim konkrétním potřebám na míru.