Jak se souloží na venkově a ve městech – jiný kraj, jiný mrav

Existují vůbec u sexu ve městě a na vesnici nějaké rozdíly? Jsou třeba Moraváci méně odvážní než frajírci ze srdce republiky? A lze měřit kvalitu sexu podle místa? Pojďme se na to všechno podívat podrobněji.

Je dobré vědět, že se těmito tématy nezabývají pouze hospodští štamgasti a sotva zletilá mládež na diskotékách, ale i řada seriózních vědců. Ono v době, kdy evropská porodnost klesá pod hranici nutnou k přežití populace, se může hodit každá maličkost.

Britský průzkum z roku 2003 oslovil celkem 80 000 účastníků (většinou partnerských dvojic), kteří se z města vystěhovali na venkov. A jaké byly výsledky? Budete překvapeni:

  • 80% osob je přesvědčených o tom, že život na venkově je bezpečnější a zdravější
  • 44% lidí tráví více času s partnerem
  • 41% účastníků potvrdilo, že bydlení na venkově jim pod peřinu přineslo větší dávku vynalézavosti a experimentování
  • a konečně 29% dvojic zaznamenalo častější sex

Bohužel reverzní studie na toto téma zatím neexistuje, ale určitě bychom se dočkali i jiných pikantních překvapení.

 

Sex ve městě a jeho zvláštnosti

Je pravdou, že uprostřed městské zástavby se milovníkům nevšedních sexuálních zážitků otevírá mnoho možností. V každé čtvrti bývá alespoň jeden sexshop, případně i striptýzový klub nebo privát či salón s erotickými masážemi. Nezasvěcenému návštěvníkovi to tak často nepřipadá, ale pokud se začnete a internetu pídit po konkrétních službách, budete překvapeni, co všechno je ve vašem okolí k dostání.

Prostitutky postávající na parkovišti už dávno nejsou IN, mnohem více frčí nejrůznější soukromá zařízení s pestrou paletou služeb. A ty zdaleka nevyužívají jen jednotlivci. Pokud se dostanete do vedení některé z velkých firem, můžete jako bonus obdržet pozvánku právě na takové místo. Kněžky lásky by mohly vyprávět, jak se jim občas v baru objeví rovnou celý firemní tým a po pár panácích odchází na pokoj i ti, kteří se předtím „chtěli jenom koukat.“

 

Co byste na venkově možná nečekali

Taky máte v lese svůj šukací koutek? Ne? Tak to budete nejspíš vesnická náplava. Takové informace se totiž střeží žárlivěji než vyhlášené houbařské lokality, předávají se pouze ústně, a to jen těm nejspolehlivějším. Místa, která umožňují zaparkovat auto někde poblíž, a zároveň jsou také dostatečně stranou od běžných pochůzkových cest, silnic, tras pejskařů nebo hospod. Tady se milování nemusí odbývat na zadním sedadle motorového krasavce. A zbude čas i na dráždivé fotografie v rouše Adamově na mechu nebo čerstvě spadaném listí. Chuťovka pro fajnšmejkry.

Ale neberte to s tou romantikou zase tak vážně. Trocha té komerce už totiž dorazila až sem. Divili jste se někdy, proč si vaše sousedka otevřela masážní salón, kam jí denně přijdou sotva dva zákazníci nebo proč před tím starým mlýnem, který byl ještě předloni na spadnutí, každý víkend stojí dlouhá šňůra aut? Nevadí, prozradíme vám to. O erotických masážích jste už určitě slyšeli a  BDSM provozované venku u dřevěných kůlů nebo ve zrekonstruovaném sklepě plném autentických propriet má teprve tu správnou šťávu. Ty nejlepší dominy si na taková místa dokonce potrpí.

Tak co říkáte? Ještě pořád si myslíte, že na vesnici takříkajíc chcípl pes, zatímco ve městech jsou všude samé sexuální orgie? Vzpomeňte si na to, až bude příště hledat holku na sex a přestaňte se jí ptát, odkud pochází. Mnohem více by vás totiž mělo zajímat, kde ji najdete právě teď. Proto vám portál Bezpasaka.cz bez ptaní nabídne volné sexuchtivé kočičky z vašeho okolí. Jednoduše a přehledně.