Zimní pohoda se vším všudy? Vyzkoušejte Janské lázně!

Patříte mezi náročné zákazníky? Uspokojí vás pouze dovolená uprostřed okouzlující ničím nenarušené přírody? Pak vás určitě potěší, že za takovým zážitkem nemusíte do Alp. Janské Lázně jsou klidným městem uprostřed Krkonoš, téměř nepoznamenaným stavebními zásahy. Tam kde se v jiných střediscích prosadily zájmy developerů, jsou v Janských Lázních stále lesy a úchvatné výhledy do krajiny.

Jde o ideálním tip na zimní dovolenou pro všechny, kdo se nespokojí jen s obyčejnými zážitky, ale hledají něco navíc. Příjemné a komfortní zázemí tu najdou rodiny s dětmi i milovníci klidu a ticha. Luxusní ubytování je dostupné úplně pro všechny, stačí si jen vybrat z široké nabídky hotelů a penzionů.

 

Luxusní ubytování i pro rodiny s dětmi

Jednoduše jděte tam, kde mají pro vaše děti připravený ten nejlepší animační program, kde umí hýčkat i velmi unavené návštěvníky sjezdovek nebo kde poskytnou místo pro odpočinek i těm nejunavenějším manažerům. Vyberte si ten nejlepší hotel na stránkách www.spa.cz a místo starostí s ubytováním si dopřejte raději trochu zimního sportování v Ski-areálu Černá hora – Janské Lázně, který nedávno prošel výraznou modernizací.

 

Kouzlo lyžování na Černé hoře

Nechte se vyvézt až nahoru osmikabinovou lanovou dráhou nebo čtyřsedačkovou lanovou dráhou až na Černou horu a užijte si přes 13 kilometrů upravovaných sjezdových tratí v čele se Suzuki Černohorskou, která vám nabídne až tříkilometrovou délku pro opravdu intenzivní zážitky.

K mání jsou i běžecké tratě, dlouhá sáňkařská dráha ale i školka lyžování pro nejmenší děti. Navíc množství hotelů v okolí nabízí nejrůznější slevy právě pro milovníky zimní zábavy. Zjistěte, který z nich vám bude vyhovovat nejvíce na stránkách www.hotely.cz. Stačí si vybrat, o vše ostatní se postarají vyškolení profesionálové s profesionálním servisním systémem za zády. Vy už se pouze ubytujete. Vyzkoušejte to a užijte si letos svou zimní dovolenou v klidu a bez starostí!