Láká vás samoobslužná myčka? Pořiďte si ji

Samoobslužné mycí boxy se těší nejen u nás, ale i v zahraničí, velké oblibě u zákazníků ze všech věkových kategorií. Jsou tak jednoduché na obsluhu, jejich využití je rychlé, dostupné nonstop a za příjemnou cenu, že se jich „nebojí“ začínající řidiči ani senioři, kteří se někdy moderní technice mají tendence vyhýbat. Jejich umístění je ideální k frekventované či středně frekventované silnici, na předměstí, k obchodním centrům, ale také k čerpacím stanicím nebo třeba autoservisům.

 

CarBaxCombo – technologie pro samoobslužné mycí boxy

Pro 3 – 8 mycích boxů je možné použít technologii pro samoobslužné mycí boxy s názvem CarBaxCombo. Jde o tzv. „systém na rámu“, což znamená, že celá technologie pro všechny boxy je umístěna na jednom kompaktním nerezovém rámu. Díky tomu dochází ke značné úspoře místa v technické místnosti, zvláště pak u větších mycích center s větším počtem mycích boxů.

Moderní samoobslužné myčky neboli mycí centra mohou zařízení CarBaxCombo využívat ať už mají technickou místnost se 3 – 8 mycími boxy, a je možné vybavit je 8 mycími programy včetně mytí podvozku.

 

Uspokojte přání náročných zákazníků

Samoobslužné mycí boxy CarBaxCombo se dají vybavit až osm mycích programů, což ocení zákazníci, kteří mají rádi dostatečnou nabídku. Jsou řazeny chronologicky tak, aby dle pořadí klient poznal, že čím vyšší pořadí programu vybere, tím lepšího mycího efektu dosáhne. Jmenujme např. program oblíbený program aktivní pěny s teplou vodou, mytí šamponem, mytí vysokým tlakem, leštící a sušící vosk…

 

Přehledný ovládací panel

Skříň ovládacího panelu je zhotovena z masivního nerezového plechu, aby byla zajištěna vysoká bezpečnost. Ovládací panel lze vybavit platebními systémy jako elektronický mincovník, věrnostní karty CarBaxCard či platební POS terminál.