Mějte názor i v oblékání

Módní trendy se neustále mění a zatímco některé kousky oblečení jsou v našem šatníku i na přehlídkových molech stálicí, po některých, lidově řečeno, za pár týdnů neštěkne ani pes. U volnočasového oblečení navíc vždy vyhrává spíše pohodlí než příkazy paní Módy.

Po krásných šatech nebo neobvyklém modelu se s radostí otočíme, ale ve svých skříních nejčastěji máme běžně dostupné a praktické oblečení a ne kousky z dílen věhlasných návrhářů. Důvod je jednoduchý, většina z nás potřebuje fungovat v každodenních povinnostech v práci i doma a ve volném čase víc než plesy a společenské akce dáváme přednost sportu a jiným aktivitám. Nejvíce tak máme v šatníku barevná trička, tílka a stylové pánské mikiny s potiskem, u žen pak doplňují police ve skříni také sukně a šaty. Zkrátka oblečení, které je nám pohodlné a cítíme se v něm dobře.

Originalitu každému kusu textilu dodává potisk a to jak v podobě nápisů či obrázků, tak různých postav nebo abstraktních vzorů, značkové termolisy umí vytisknout cokoli si vymyslíte. A pokud vám v nabídce oblečení některé věci chybí nebo máte vlastní nápady, lisy na textil si už můžete pořídit i domů a vyrobit si trička nebo mikiny přesně podle svých představ.

Potisk se ale nemusí týkat jen textilu. Můžete si ke své mikině vytvořit třeba pouzdro na mobil se stejným vzorem nebo mít v sadě i hrneček. Tepelný 3D lis na potisk zvládne i dlaždice, nádobí nebo puzzle, takže když jste milovník originality, je pro vás splněným snem. Z vašeho motivu může postupně vzniknouti oblíbená značka nebo doplněk nejen pro vás a vaše nejbližší, ale širokou veřejnost. Fantazii se meze nekladou nikdy a nikde, natož v nápadech.

Snaha vyjádřit svým oblečením svůj názor provází moderní společnost již mnoho desetiletí. V pravěku asi móda nebyla tím hlavním, ale s vývojem společnosti se objevily nové možnosti a  samozřejmě i trendy. Špičaté boty nebo lesklá saka již dávno odnesl čas, ale originální mikinu nebo tričko si užijete několik let a pořád se neomrzí.