Nuda v práci? Rozežeňte ji vtipem!

Kdo z nás nehledá občas na nudných firemních poradách nějaké to povyražení? A přitom někdy stačí maličkost, která vyjádří, co si o celé této proceduře myslíte. Chcete být rebelem za všech okolností, a přitom příliš nevybočovat ze zavedených společenských standardů? Pak si určitě oblíbíte vtipné ponožky!

Je to přesně tak. Na trhu jich najdete nepřeberné množství, přesto vtipné pánské ponožky jsou v regálech obchodů spíše výjimkou. A vůbec přitom nemusí jít o prvoplánový vzdor. Můžete se klidně obléknout tak, že na první pohled nikdo nic nepozná.

  • Líbí se vám moderní kostkované ponožky? Tak proč si nezvolit provedení v červenobílé a s černým pavoukem u horního lemu? Ať žijí komiksy!
  • Bílé ponožky jsou standardem ke každému obleku, ale že se vám nad kotníkem plazí zamilovaný had už nikdo vědět nemusí.
  • I drobné vzory jsou povoleny, tak proč nevsadit na oblaka, které teprve zblízka prozradí své převlečení za pivní pěnu?

Takových nápadů je dost a dost, ale nemusí zůstat jen u nich. Svoje malé tajemství tak klidně proměňte v megapřekvapení a vsaďte na vzory, které se náhodnému pozorovateli prozradí na první pohled. Lebky, leopardí skvrny, design ve stylu kubismu – vše je povoleno, a to v těch nejpestřejších barvách.

 

Sako a vtipné tričko? Skvělá kombinace!

A jakmile okusíte svobodu v podobě rozverných ponožek, už se jen těžko budete vracet k běžnému dresscodu. Takže proč si propříště nenakoupit nějaká vtipná trička a nedat jim prostor pod zpola rozepnutým sakem? Překvapí vás, jak skvěle to bude vypadat a pokud navíc zvolíte humor s návazností na vaši pracovní náplň, neřekne ani ten největší manažerský morous ne. Uvidíte!

Každopádně vždy nakupujte pouze kvalitní obleční z osvědčených materiálů. Vysoký podíl bavlny je dobrým základem,od kterého se odrazit. Získáte tak oblečení, které dlouho vydrží a vypadá skvěle. Pamatujte na to třeba na Bastard.cz!