Objednejte si renovaci hrobu přes internet

Víte, že v dnešní době můžete zařídit urnový hrob, jednohrob, dvouhrob, doplňky na hroby, renovaci hrobu a další i přes internet? Stačí v klidu zasednout doma k počítači a rychlostí blesku zařídit zhotovení nových nápisů na hrob, různých smutečních motivů na nápisovou desku, zajistit gravírované foto na hrob, domluvit renovaci hrobu anebo objednat lampu na hrob či kamennou vázu na hrob. Máte možnost vybrat si materiál i styl zpracování. Máte možnost pořídit náhrobek anebo objednat pomník na zakázku. Stačí elektronicky kontaktovat vyhlášenou a prověřenou kamenickou firmu kamenictvi-skrivany.cz, případně učinit rovnou objednávku prostřednictvím internetového objednávkového formuláře.

  • Kamenictví Skřivany se specializuje na výrobu a renovaci hrobů, pomníků, kamenných uren;
  • zajistí přípisy na hroby (druhy písma, symboly, kříže, gravírace); nabídne vám žulové lampy, vázy, urny, nerezové lampy;
  • vyhoví vám i ohledně dalších kamenických prací (koupelnové desky, parapety, schody, žulové kuchyňské desky a podobně).

 

Doplňky na hrob: lampa na hrob

Třeba taková lampa na hrob. Jedná se o vkusnou ozdobu, která elegantně doplní rodinný hrob nebo hrob vašich blízkých. Jedná se o jednoduchý, ale velmi praktický doplněk. Vždy, když svíčku zapálíte, aby svítila vašim blízkým na onom světě, bude chráněná proti dešti a větru. Kamenictvi-skrivany.cz má ve své nabídce velké množství smutečních lamp na hrob, které velice snadno upevníte pomocí hmoždinky.

 

Doplňky na hrob: váza na hrob

Abyste na pietní místo mohli nosit květiny a nemuseli je pokládat pouze na hrob, přemýšlejte o kamenné váze na hrob. Květiny tak budete moci vložit do vody – vydrží tudíž alespoň nějakou chvíli krásně rozkvetlé. Neváhejte proto, a pořiďte na jednohrob či dvouhrob decentní a nenápadnou kamennou vázu na hrob vyrobenou z přírodní žuly.