Použité pneu a geometrie kol od profesionálů

Bazar pneumatik vám může dosti pomoci, pokud nepřemýšlíte právě o nových gumách. Použité pneumatiky mohou být velmi výhodným řešením hned z několika důvodů, tím hlavním je ale samozřejmě cenová úspora. Využijte služeb kvalifikovaného bazaru pneu, který se nachází na Praze 10 a jedná se o Pneu servis Novák.

 

Je to levnější

Pokud například používáte některý z vozů pouze občasně a není až tolik zatěžován, vsaďte na pneu servis Michle na Praze 10. Můžete se spolehnout na to, že gumy budou kvalitní a klidně vydrží i několik roků, navíc k nim dostanete záruku, jako by se jednalo o nové kusy. Pneuservis Praha 10 pro vás má ale také další benefity.

 

Správné skladování

Pro to, aby byly použité pneu v dobrém stavu, je třeba správné skladování. Pneu servis Praha skladuje své pneumatiky pod střechou, a to znamená, že nedochází k jejich znehodnocení v důsledku klimatických vlivů.

 

Geometrie kol

Laserová geometrie je moderní metodou, která pro vás zajistí dokonalé seřízení kol a jízda pak bude ve výsledku hladká. Díky geometrii kol se například nestane, že by vám auto ujíždělo na jednu stranu a projeví se to i na celkovém opotřebení. Díky 3D geometrii kol bude dosaženo toho, že pneumatiky vám v podstatě vydrží o dost déle.

Spolehněte se na geometrii kol Praha a nemusíte se bát žádných nesouměrností. Možná se budete trochu divit, ale při špatné geometrii se zvyšuje také spotřeba paliva. A to ani nemluvíme o horším zatáčení a náročnějším řízení pro uživatele vozu.

 

Další nabídka služeb

Pokud zajdete do pneu servisu Novák, můžou se profesionálové postarat i o další záležitosti, které mohou mít vliv na jízdní vlastnosti automobilu: Jedná se o seřízení sbíhavosti kol, dále pak testy brzd či testy brzdových kotoučů a v neposlední řadě také celkový test podvozku. Pokud chcete zjistit, jak je na tom pérování, využijte test tlumičů v Praze.