Pořádné žezlo pro krále zahrady!

Pořádná sekačka je „základním prvkem“ každé udržované zahrady. Zkrotí bujný porost i neposedné trsy v koutech a okolo stromů. Investovat se zde opravdu vyplatí!

Během vegetačního období roste tráva jako divá. A i když sucho vystrčí párkrát během léta své růžky, je trávník po deště opět takřka nezastavitelný. Daří se mu ale také ve stínu koruny stromů, plotů, za domem i kolem záhonků. Což je rozhodně skvělé. Ale pravidla, jak vysoká tráva bude stále určujete vy. Pořádná sekačka coby vaše žezlo veškerou neposlušnost opět hezky „srovná do latě“.¨

Lehká akumulátorová strunová sekačka Kärcher LTR 36-33 Battery se záběrem 33 cm zajistí díky kroucené žací struně přesné sekání a bez problémů se dostane do všech rohů i úzkých míst na zahradě. Je přímo ideální pro mimořádně náročné práce, jako je odstranění divokého porostu.  Díky funkci sekání okrajů zabezpečuje strunovka čistý okraj trávníku i podél cest a teras. Průměr záběru struny si můžete nastavit ve třech stupních, což se vám bude hodit zejména v úzkých rozích.  A struna má vždy perfektní délku, protože se nastavuje – prodlužuje automaticky. Pro sekání trávy pod nízkými překážkami lze rychle a jednoduše nastavit úhel sklonu. Výklopný oblouk strunové sekačky pro ochranu rostlin zabraňuje neúmyslnému poškození květin a stromů. Během sekání divokého porostu lze plynule regulovat rychlost dle toho, jak náročnou oblast právě sekáte. Ramenní popruh, teleskopická násada s výškově nastavitelnou druhou rukojetí umožňují ergonomickou práci bez námahy ve vzpřímené poloze. Navíc lze násadu snadno odpojit, takže sekačka nenáročná na úložný prostor, ale i pro přemístění na potřebné místo.

Se strunovou sekačkou doladíte zahradu vždy tak, aby byla podle vašich představ. Proto na vaši ruku nikdy v koutě nebude čekat dlouho.

www.karcher.cz