Thajské masáže mají pozitivní vliv na fyzickou a psychickou pohodu jedince

Cítíte se neustále unavení a hledáte způsob, jak nejlépe doplnit ztracenou energii? Nebo byste rádi zregenerovali a zrelaxovali své tělo? Právě v tom vám může pomoci thajská masáž, která se aktuálně těší velké oblibě. Originální thajské masáže můžete vyzkoušet v pražských salónech Gold Hand Thai Massage.

 

Mnohaletá tradice

Thajská masáž má velice dlouhou historii, která je spjata s indickým lékařem Dr. Jivakem, jež se znal s Buddhou a je považován za zakladatele thajských masáží. Původ thajských masáží je tak v Indii, odkud se dostali do Thajska, kde se dočkaly významného postavení. Techniky thajských masáží se vyučovaly přímo v chrámech a jejich tajemství si dodnes Thajci předávají z generace na generaci. Thajské masáže jsou známy již přes více než 2 500 let.

 

Působení na energetické dráhy

Základem techniky thajských masáží je nauka o energetických čarách a akupresurních bodech v lidském těle. Což má jistou podobnost s metodami čínské medicíny. Účelem originální thajské masáže je působit na energetické dráhy v lidském těle pomocí tlaku. Následkem by pak mělo být uvedení těla, mysli a ducha do rovnováhy. To je zároveň jeden z hlavních rozdílů oproti masážím evropského typu, které se zaměřují pouze na svaly.

 

Profesionální masážní salóny pro dokonalý prožitek

Originální thajské masáže si můžete vyzkoušet v pražských salónech Gold Hand Thai Massage v Praze 1 a Praze 6. Není tak potřeba cestovat tisíce kilometrů přímo do Thajska. O masáž vašeho těla se postarají rodilé Thajky, které znají techniky pravých thajských masáží. Využít můžete masáž celého těla či jen pro konkrétní část těla, jako jsou záda, krk, hlava atd. Na své si přijdou i těhotné ženy, pro které existuje speciální těhotenská masáž.

Poznejte pozitivní vliv thajských masáží. Více informací získáte na webu www.goldhandthaimassage.cz/.