Aby špína mizela jedním fukem!

Na úklid po často psychicky i fyzicky náročné kutilské práci u vás doma je spíše pohlíženo skepticky a jako na činnost, která je možná ještě více vysilující než samotné kutilství. Zejména pokud se prach či mokré nečistoty rozšíří například po celé vaší garáži či dílně a vy si říkáte, proboha, jak tohle všechno rychle vyčistím?

Znáte ten pocit, když jste zručným kutilem a technikem k nezaplacení, ale jakmile se vám povede zachránit další kousek vaší domácnosti, nikdo po vás nechce uklízet? To je určitě totiž tím, že se jim takový úklid zdá mnohem složitější, než ve skutečnosti je. Protože, pokud doma máte multifunkční vysavač, kterého neomezuje kabel a hravě se vypořádá s mokrými i suchými nečistotami, všichni velmi rychle zjistí, že vysávat všechny nečistoty jedním tahem je neuvěřitelně uspokojivý a osvobozující pocit. A věřte, že příště už slíznete smetanu za své zásluhy a o uklízení po vás se přímo lidi poperou.  A jaký že pomocník nesmí ve vaší domácnosti chybět?

Je jím multifunkční bateriový vysavač Kärcher WD 3 Premium Battery Set si bravurně poradí se suchými i mokrými nečistotami v dílně, v garáži, či na zahradě. Vysaje hobliny, piliny, kamínky, písek i rozlitou tekutinu a všude tam, kde není vysávání možné, pomůže praktická funkce fukaru (např. při odstranění spadaného listí ze štěrkové cesty). 4 velká kolečka zaručí stabilitu, aby neztratil rovnováhu ani na dlážděné cestě. Vysavač Kärcher WD 3 Premium Battery Set pracuje nezávisle na elektrické síti, což vám umožní maximální pohyb po celé uklízené ploše. Nemusíte se otáčet za zamotaným nebo zaseknutým kabelem, ani omezovat délkou přívodní šňůry. Můžete s ním jít, kam se vám zlíbí.

Součástí balení je i výměnná baterie 36 V Battery Power, s níž můžete vysávat dlouhých 15 minut bez omezení výkonu. Stav baterie zobrazuje LCD displej, abyste přesně věděli, kolik minut vám ještě zbývá do úplného vybití. Mezi praktické vymoženosti patří nárazuvzdorná nádrž z ušlechtilé oceli o objemu 17 l a patronový filtr k vysávání suchých a mokrých nečistot. Díky odnímatelné rukojeti lze namontovat příslušenství přímo na sací hadici. Praktická parkovací poloha umožní pohodlné zaparkování sací trubky a podlahové hubice. Po práci stačí vždy dobít baterii a vysavač bude opět připraven k práci na jakémkoli místě, kde bude potřeba vysát nečistoty.

Doporučená MO cena 8 890 Kč

www.karcher.cz