Auto-moto sezóna startuje; kde vzít peníze na servis?

Spousta motoristů se již nemůže dočkat, až s prvním dubnem přestane platit nutnost užívat zimní pneumatiky, aby se vrhli do pneuservisů, kde své čtyřkolové miláčky přezují. Stejně tak se chystají „nájezdy“ na automechaniky, kteří provedou základní údržbu motoru, jakou jsou výměny oleje, kontrola brzd a kontrola klimatizace.

Každý řidič dobře ví, že není radno tyto servisy bagatelizovat, protože dobrá péče o vůz se řidiči vyplatí a naopak v případě, že se o auto nestaráte, vypeče vás v nejméně vhodné situaci. Žel bohu, servisní práce nejsou zadarmo, a proto je třeba se na ně předem připravit.

 

Peníze ihned

Ideálním řešením, jak si zajistit dostatek hotovosti pro údržbu svého vozu, je střednědobý úvěr. Nabízí částku 10 až 150 tisíc korun, na kterou dosáhnou zaměstnanci, živnostníci nebo důchodci, kteří nejsou v exekuci, insolvenci nebo nemají trvalé bydliště na Obecním nebo Městském úřadě. Půjčku je možné splácet 12 až 60 měsíců, podle zvolené délky jsou kalkulovány částky splátek, při úročení od 0% a RPSN od 12,8%.

Individuální představu je možné si udělat pomocí interaktivní kalkulačky, která přesně vyčíslí jednotlivé aspekty půjčky. Nikdo tak nezůstane na pochybách, kolik si půjčí a kolik vrátí. Podmínky půjčky jsou transparentní a velkou výhodou je i možnost půjčky kdykoliv předčasně zdarma splatit.

 

Odměna za půjčku

Do konce měsíce dubna navíc probíhá i akce Vezmi si půjčku, získej odměnu. Akci mohou využít noví i stávající klienti. A jak to funguje? Vezměte si půjčku, uhraďte řádně a včas 1. splátku, vyplňte a odešlete formulář na zaslání odměny. Pak už nic nebrání tomu užít si voucher v hodnotě 500,- Kč z nákupního portálu MALL.