Nevšední odpočinek v krásné přírodě

Přemýšlíte, kam vyrazit na víkend, kde si odpočinout a načerpat síly? Zkrátka hledáte příjemné městečko obklopené přírodou? Tak právě pro vás máme skvělý tip. Lázeňské městečko Třeboň. Město proslulé nejen svojí historií, ale také město, které leží přímo v centru chráněné krajinné oblasti a biosférické rezervace UNESCO. Můžete vyrazit za historií, na příjemnou procházku nebo se projet na kole a strávit celý den v přírodě. Ale nejen to, pobytem v Třeboni můžete také překvapit svou drahou polovičku. Pokud využijete ubytování v luxusním a zároveň romantickém hotelu Zlatá Hvězda Třeboň, určitě ji nebo jej mile překvapíte.

Slatinné lázně Třeboň mají blahodárné účinky na pohybový aparát. Lázně jsou v této oblasti již tradiční a první zmínky o nich nalezneme již v dokumentech z 19. století. Slatinné koupele zajistí dokonalé prohřátí těla, snižují svalové napětí, zmírňují bolesti, ale také hydratují pokožku a pozitivně působí na imunitní systém. Při lázeňských procedurách si příjemně odpočinete a také uděláte něco pro své zdraví.

Nemusíte jezdit ale jen do lázní či za přírodou. Část vašeho pobytu můžete strávit prohlídkou historických památek tohoto malebného městečka. Město Třeboň bylo založeno již ve 12. století. Přirozeným centrem města je jeho náměstí, kde naleznete radnici s přistavěnou věží pro lepší výhled do okolí, i kamennou kašnu a barokní mariánský sloup. Hotel Zlatá Hvězda se nachází právě na tomto náměstí. Ubytujte se v krásné historické budově, která vám poskytuje vám veškerý možný komfort včetně vlastního wellness centra. Nechte se hýčkat a užijte si svůj pobyt v Třeboni!