Platební brána Pays láká na výhodný cenový model

Bez platební brány se dnes neobejde žádný e-shop, ubytovací zařízení s online rezervacemi ani jiní prodejci služeb online. Problémem je, že u většiny bran musíte platit paušální měsíční poplatek, i když brána vlastně není tolik využívána, protože prodáte třeba jen pár produktů měsíčně. Menší živnostníci a nevelcí podnikatelé na tom poté tratí. Naštěstí existuje řešení – třeba v podobě moderního online platebního řešení Pays.

Pays chce být moderní a jednoduchou platební bránou, kterou se lidé nebudou bát používat. Hodí se pro obchodníky, živnostníky, poskytovatele služeb i ubytování. S radostí ji využívají menší podnikatelé i velké firmy jako Aukro, ePojisteni, pivovar Bernard, smsticket či některá města v ČR. Přes Pays fungují i platby za rezidenční parkování v Praze nebo Charita ČR.

 

Neplatíte žádný paušální poplatek

Platební brána Pays vám účtuje náklady podle toho, jak často ji vy, respektive vaši zákazníci, používáte. Žádný paušální měsíční poplatek neexistuje, nejsou nastavené ani další nesmyslné podmínky jako třeba minimální měsíční obrat. Vydělávejte si tolik, kolik chcete. Zaplatíte pouze aktivační poplatek ve výši 600 Kč na začátku a poté už platíte jen podle uskutečněných platebních transakcí. Poplatky jsou následující:

  • platba kartou, platba mobilem (Google Pay, Apple Pay) – 1 Kč + 1,5 %,
  • platba převodem a QR platba – 1 Kč + 1 %,
  • platba přes PayPal – 1 Kč + 2,5 %.

Poplatky přitom nemusíte vůbec platit vy. Vy sami si vyberete, zda mají být účtovány vám, či se automaticky přičítat zákazníkům k ceně zboží či služeb.

Pokud je obrat nižší než 50 000 Kč měsíčně, případně vyšší než 100 000 Kč měsíčně, lze se domluvit na individuálním cenovém tarifu. Poplatky jsou závislé na nastaveném režimu platební brány. Cenově se prostě Pays snaží zlákat malé i velké zákazníky. A daří se mu to. Nejen díky dobrým cenám.

 

Pays přichází s řadou velmi chytrých funkcí zdarma

Nesmyslné poplatky nejsou účtovány ani za další služby a funkce, které rozhodně budete využívat. Pays přichází s pořádným balíčkem funkcionalit zcela zdarma. Neplatí se za vratky plateb zákazníkovi, nic vás nestojí platební odkaz ani platební předpis Pays. Zákazníkovi lze připomínat platby, můžete si nechat zobrazit seznam nedokončených plateb, přesměrovat dotazy zákazníků. Markeťáky potěší možnost využívat kódy Google Analytics v transakcích apod.

 

Integrujete ji velmi rychle

Platební brána Pays dobře spolupracuje s e-commerce platformami jako Woocommerce, Shoptet, Prestashop, FAPI, Reservanto, Trevlix, FastCentrik, Simpleshop a dalšími. Integrace je navíc velice jednoduchá, nemusíte nic programovat, spustit bránu zvládne úplně každý. Registrujete se na webu Pays, vygenerujete si platební odkaz a ten přidáte na své stránky. Zkuste si to a přesvědčte se sami!