Potřebujete vyměnit vypínače, žárovky a rozvody elektriky? Máme pro vás řešení!

Ceske_Vrbne_02_reference1

Ve starých domech elektrické instalace málokdy splňují kapacitní požadavky na současné moderní vybavení domácnosti. Bezpečnost a spolehlivost hliníkových vedení je naprosto nedostačující, a přestože se stará elektroinstalace dá do určité míry opravovat, není to řešení a rozhodně tyto dílčí opravy nezlepší bezpečnost a spolehlivost.  Pokud plánujete rekonstrukci Vašeho bydlení – rekonstrukce elektroinstalace je základ. Touto cestou si dovolujeme představit velkoobchod a maloobchod, který se zabývá prodejem elektroinstalačního materiálu. V tomto oboru si nejlíp vede česká společnost REPAM ELEKTRO s.r.o, která provozuje web repam.cz, kde si zákazníci nejvíc cení rychlou obsluhu, vysokou kulturu prodeje a především kvalitní výrobky za odpovídající cenu. Jak to víme? Jsme z jihu a stačilo do vyhledávače zadat: elektroinstalační materiál český krumlov a vyjede vám mezi prvními!

Svítidla veliký výběr a unikátní design

Společnost REPAM ELEKTRO s.r.o byla založena v roce 1990 a o rok později začala prodávat ze svého skladu vlastní elektromateriál. Nabídka produktů je ohromná – elektroinstalační materiál, vypínače abb, vypínače eaton, zásuvky abb, zásuvky eaton. Nebo se zajímáte o prodej veřejného osvětlení, domovních vypínačů a zásuvek, domácích telefonů, baterií, zářivek, svítidel, LED žárovek, kabelů, ventilátorů, reflektorů, svítilen, bojlerů, jističů, stykačů, hromosvodů? Všechno mají a nelze se tedy divit, že se jejich roční obrat pohybuje kolem devadesáti milionů korun.

Nezetice_02_reference

Vypínače a zásuvky České Budějovice za skvělé ceny

REPAM ELEKTRO s.r.o provozuje taktéž  kamenné prodejny – prodejny České Budějovice, Písek a Český Krumlov. Nebo se zajímáte o fotovoltaické elektrárny? Fotovoltaika České Budějovice! Popřípadě o profesionální výzdobu měst a obcí? Na internetu a v každé prodejně Vám budou všichni pracovnici společnosti zcela k dispozici. Naše doporučení na některé z jejich produktů – vypínače České Budějovice, svítidla České Budějovice! Ohromná kvalita za rozumnou cenu!