Trápí vás vysoké ceny benzínu? Přejděte na LPG!

Instalace-LPGStále vyšší ceny ropy se samozřejmě projevují také na zdražování benzínu a nafty. To pro žádného řidiče není dobrá zpráva. I když se spotřeby v nových automobilech stále snižují, ceny benzínu a nafty se stále zvyšují. To jednoduše znamená, že ačkoli jezdíme stále úsporněji, díky zvyšování cen se žádné úspory nedostaví. To můžete ale okamžitě změnit. Stačí, když svůj automobil necháte předělat na LPG.

 

 

LPG je stále nejlevnější!

Pokud nepočítáme hybridní automobily na elektrický pohon, jejichž technologie ještě stále není příliš vyspělá, je stále nejlevnějším pohonem do automobilů LPG. Nevěříte? Přesvědčte se, ceník LPG najdete zde.  Porovnání s ostatními druhy pohonných hmot přináší LPG mnohem menší náklady na provoz automobilu. Téměř každá benzinová stanice má ve svém sortimentu také LPG, kde si můžete kdykoli vyměnit a „dotankovat“. I přestože bude předělání automobilu na LPG stát určitý finanční obnos, jedná se o investici, která se vám určitě vrátí. Rychlá návratnost LPG je zajištěna a můžete si ji jednoduše vypočítat.

toroidne_nadrze

Nesvěřujte auto amatérům

Přestavba automobilu z tekutých pohonných hmot na LPG rozhodně není věc, kterou byste zvládli doma v dílně. Jedná se o velký zásah  do samotné konstrukce automobilu a jeho funkcí. Pokud chcete, aby celá tato přestavba byla dokonale odvedena a vy jste měli jistotu, že je váš vůz v absolutním pořádku, svěřte tuto práci zkušeným odborníkům. Pokud tak uděláte, vyhnete se mnoha problémům, které by vás dříve či později možná potkaly. Velké evropské profesionály v oboru přestavby auta na LPG najdete na stránkách progasauto.sk. můžete zde využít přestavby 4- válcových motorů, 6- válcových motorů i 8- válcových motorů. Tato firma nabízí do vašich automobilů pouze nejkvalitnější druhy zařízení od zkušených italských, holandských i polských výrobců.