Pokud máte problémy s játry nebo žlučníkem, vsaďte na Ostropestřec!

9fc5e2a09509b5613281f31393bb0737_XLOnemocnění  jater nebo žlučníku dokáží pěkně potrápit. Nejčastěji je doprovází dlouhotrvající bolesti, zvracení, nechutenství, horečka či problémy s vyprazdňováním. Proti nemocným játrům a žlučníku je vhodné bojovat za pomoci bylin, protože přírodní látky v nich obsažené jsou pro tělo přirozenější.

 

Vyplatí se začít ihned

Problémy s játry nebo žlučníkem trpí velká část současné populace a smutnou pravdou je, že své problémy často přecházejí a mnoho lidí je tak nechá vygradovat až do závažných onemocnění. Jestliže i vás problémy s játry nebo žlučníkem trápí, postavte se k vašemu  problému čelem – začněte jednat. Úlevu od nemocí jater a žlučníku může přinést Granulovaný plod ostropestřce mariánského s unikátním složením.

 

Plod ostropestřce výrazně posiluje funkce jater

Ostropestřec mariánský je léčivá bylina, jejíž plody obsahují celou řadu pro lidské tělo prospěšných látek. Plody Ostropestřce jsou v první řadě přirozeným zdrojem vitamínu E a mají také vysoký obsah nenasycených tuků. Tyto látky tvoří ochranu pro buňky lidského těla a mají silné antioxidační účinky. Ostropestřec mariánský a látky v něm obsažené také přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi a k udržení normálního krevního tlaku. Díky vysokému obsahu flavonolignanů dokáže Ostropestřec mariánský efektivně působit na urychlení regenerace jaterních buněk a chránit je před poškozením způsobeným toxickými látkami.

 

Každá den postačí malá dávka

Plody Ostropestřce jsou k dostání v BIO kvalitě. Konkrétně se jedná o doplněk stravy s názvem BIO Granulovaný plod ostropestřce mariánského. Na český trh tento produkt přináší společnost Irel. Díky doplňku můžete vašemu tělu denně dodat potřebné látky, které budou blahodárně působit na játra i žlučník a současně i na celý organismus. Doplněk BIO Granulovaný plod ostropestřce mariánského je možné přidávat i do jídla.

 

Více informací najdete na www.irel.eu