Pikatec – nejmodernější ochrana exteriéru a interiéru vozidla

Znáte unikátní českou značku nejmodernější nanokosmetiky, která chrání lak, kola, skla a interiér vozidel? Technologie Pikatec byla vytvořena ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci, světovým lídrem na poli nanotechnologií.

 

Jak to funguje?

Lak auta má kromě funkce estetické také mnohem důležitější úlohu – díky jeho celistvosti vůz nekoroduje. Právě lak vozidla je však vystaven obrovské zátěži v podobě nárazů kamínků, chemikálií, mastnoty nebo soli – již po pár měsících užívání vozu je na něm možno pozorovat poškození. Keramický štít Pikatec obsahuje částice, jež vyplní nerovnosti v laku a celkově jej vyhladí. Vrchní vrstva nanokosmetiky působí jako odolný štít proti poškození karoserie.

 

Jaké výhody nanokosmetika přináší?

Přáli byste si, aby bylo vaše auto čisté po dlouhou dobu a abyste jeho mytím trávili méně času? Přesně toto se vám s kvalitní nanokosmetikou Pikatec vyplní. Vozidlo bude chráněno nejen proti mechanickému opotřebení, ale také proti UV záření a působení chemikálií, mastnot či solí. Politury jsou hydrofobní, takže ihned budete moci pozorovat, jak například při dešti z vašich skel voda v podobě kuliček odskakuje. Dojde ke zpevnění povrchu vozidla, zabrání se ulpívání nečistot na jeho povrchu.

 

Jak se s kosmetikou pracuje?

Pouze jednou ročně své auto ošetříte přípravky a zajistíte tak dlouhou životnost a odolnost vašeho laku, skla, kol a interiéru vozidel. Můžete si zvolit, zda vám auto ošetří v jednom z aplikačních center ve vašem okolí, nebo provedete aplikaci nanokosmetiky sami. Myslíte si, že je to složitý proces? Auto jednoduše vyčistíte, odmastíte, nanesete a rozleštíte ochranný přípravek, který následně zaktivujete. Aplikaci zvládne každý, záleží jen na vašich časových možnostech.

Přejete si mít udržované a ochráněné auto po celý rok? Vsaďte na jedinečnou českou kvalitu.