6 jednoduchých drinků, se kterými na Halloweenské party nepohoříte

Chystáte s přáteli halloweenskou party? Máte chuť vyzkoušet něco nového, ale na velké experimenty si netroufáte? Vyzkoušejte některé ze 6 tipů na jednoduché drinky, které vás svou přípravou nebudou zdržovat od zábavy s přáteli. Drinky, na kterých si pochutnáte a nezatíží vaši peněženku natolik, aby nezbylo na dobré pohoštění.

 

Černá plachetnice

Plachetnice se v průběhu let, dalo by se říct, stala tradiční součástí mnoha party. S Božkovem Černým v kombinaci s osvěžujícím ledovým čajem poznáte úplně jinou tvář tohoto pití.

Naplňte vysokou sklenici ledem a nalijte do ní 40 ml Božkova Černého. Dolojte sklenici 150 ml ledového čaje, vymáčkněte do ní trochu citronu a lehce promíchejte. Ozdobte tenkými plátky citronu.

 

Amundsen Fusion Cider

Konec října dokáže být nesmírně chladný. Teplý drink z Amundsen Fusion Cider s jablečným nádechem vám dopomůže opět dosáhnout vysněného teplého komfortu.

Zahřejte si zhruba 150 ml vody. Odměřte 80 ml (dvojitý panák) Amundsen Fusion Cider a nalijte do sklenice. Sklenici dolijte horkou vodou a jako ozdobu přijdete citonovo-limetkovou garnish.

 

Captain Morgan s jablečným džusem

Jste milovníci jablečného džusu a rádi si jej něčím vylepšíte? Zkuste to s Captain Morgan Original Spiced Gold, který džusu dodá vůni přírodního rumu, tajné směsi koření a vanilky.

Vysokou sklenici naplňte ledem. Do ní nalijte 40 ml Captain Morgan Spiced Gold a dolijte 150 ml jablečného džusu. Na ozdobu můžete přidat tenký plátek citronu či jablka.

 

Amundsen s brusinkovým džusem

Hledáte drink, který vás po tanci dokonale osvěží? Vyzkoušejte vodku Amundsen s brusinkovým džusem.

Vysokou sklenici naplňte kostkami ledu, následně do ní nalijte 40 ml Amundsen vodky. Dolijte brusinkovým džusem a vymáčkněte do sklenice polovinu limetky. Drink zamíchejte a ozdobte tenkými měsíčky limetky.

 

Jim Beam Honey – Medové jablko

Jste milovníkem sladkého bourbonu Jim Beam Honey, ale začínat party shotem se vám zdá jako hřích? Vyzkoušejte z něj namíchat osvěžující drink s jablečným džusem.

Naplňte sklenici ledem a nalijte do ní 40 ml Jim Beam Honey. Dolijte sklenici jablečným džusem a promíchejte. Drink můžete ozdobit plátkem jablka.

 

Johnnie Walker se zázvorovým pivem

Pokud hledáte něco neobvyklého, mohl by se vám zamlouvat drink ze skotské whisky Johnnie Walker Red Label, kterým nepohrdnou ani nejvybíravější hosté.

Naplňte vysokou sklenici kostkami ledu, nalijte do ní 40 ml Johnnie Walker Red Label whisky. Doplňte sklenici zázvorovým pivem a vymáčkněte do ní trochu limetky. Promíchejte. Jako ozdobu použijte plátek limetky a zázvoru.