6 předsevzetí, která stojí za to dodržet

Na přelomu starého a nového roku si spoustu z nás dává předsevzetí. Něco, co chceme ve svém životě změnit nebo udělat jinak, popřípadě začít s čistým štítem. Patříte mezi ty, kteří si dávají a dodržují předsevzetí? Víte, která předsevzetí se vyplatí dodržet?

 

1) Budu jíst zdravě

Zdravé jídlo vám dodá mnohem více energie, a pokud zkusíte vypustit ze svého jídelníčku cukr, tak se vám bude i snadněji hubnout. Navíc nebudete mít nepříjemné výkyvy nálad a budete se cítit lépe i po psychické stránce. Do jídelníčku můžete zařadit také čerstvé šťávy z odšťavňovače. Vyberte si například odšťavňovač OS-151 A, který vám umožní získat z ovoce a zeleniny maximum nutričních hodnot, vitamínů i chuti. Oproti běžným odšťavovačům má větší výtěžnost šťávy. Velká podávací trubice je přizpůsobena i pro výrobu džusu celého ovoce. V balení jsou dvě nádoby o objemu 1 000 ml. Důležitými atributy je tichý chod motoru a jednoduchost obsluhy i čištění přístroje. Praktickou funkcí je i možnost reverzního chodu motoru, díky níž je možné zpracovávat větší dávky bez nutnosti čištění a nemusíte se obávat ucpání přístroje.

 

2) Budu cvičit

Cvičením dosáhnete nejen hezké postavy, ale také se vám zvýší sebevědomí. Navíc podpoříte své zdraví a zvýšíte fyzickou kondici. Vyběhnout schody nebo doběhnout autobus pro vás už nebude žádný problém. Cvičením také posílíte své tělo, můžete se zbavit bolesti zad a kloubů a budete vypadat mladší, klidně i o deset let.

 

3) Budu víc odpočívat

V dnešní uspěchané době jej odpočinek více než potřeba. Nezapomínejte se občas zastavit, nechte se rozmazlit masáží, wellness pobytem s kamarádkou nebo s partnerem a naučte se najít si každý den alespoň hodinu jen pro sebe. Můžete si číst, poslouchat hudbu nebo jen tak relaxovat.

 

4) Přestanu se stresovat

Stres je nepříjemným společníkem mnohých z nás. Můžete se stresovat z práce, ze školy, ze vztahů a vlastně z čehokoliv vás napadne. Přitom stres může za velké množství nemocí, psychických problémů a fyzických neduhů. Naučte se zklidnit a přistupovat k životu tak, že je příliš krátký na to, abyste trávili čas stresováním se.

 

5) Najdu si lásku

Nikdo na světě nechce být sám, vždyť se i říká, že ve dvou se to lépe táhne. Najděte si lásku a mějte konečně partnera, se kterým můžete podnikat, co vás jen napadne. Seznámit se můžete na internetu, ale také v kavárně, při sportu nebo na procházce se psem. Nezapomeňte na nejsilnější lidskou zbraň, kterou je úsměv.

 

6) Splním si svůj sen

Pokud jste si dali předsevzetí, že si nadcházející rok splníte některý ze svých snů, tak na nic nečekejte a pusťte se do toho. Ať už chcete na snovou dovolenou nebo třeba skákat padákem, udělejte všechno pro to, abyste svého snu dosáhli, a uvidíte, že se budete cítit naprosto skvěle. Sny jsou přece od toho, abyste si je plnily!