Bydlení v hlavním městě stále láká

Jen velice obtížně bychom v řadách mladých lidí hledali někoho, kdo by alespoň jednou ve svém dosavadním životě nezatoužil po bydlení v Praze. Naše hlavní město je velmi bohaté na společenské a kulturní akce, takže nejspíš nemusíme dlouze vysvětlovat, proč chtějí být mladí ve středu tohoto dění. Nicméně i neustálý ruch a shon se mohou časem začít zajídat. Pokud bydlíte někde v centru, jistě víte, o čem mluvíme.

S odstupem času totiž člověk začne přemýšlet nad rodinou a dětmi, takže se jeho priority naprosto změní a začne vyžadovat spíše klid a dotyk přírody. Proto ovšem ještě nemusíte naši metropoli opouštět. V současné době totiž vzniká hned několik projektů, které vám přesně tohle poskytnou. Jedním z nich jsou i Byty Na Vackově, které vám v tomto článku představíme podrobněji.

 

Poklidný život v Praze na dosah ruky

Pokud si položíte otázku, jak by mělo vypadat ideální prostředí pro život, jak bude znít odpověď? Většina z nás se v tomto směru shoduje, že je důležitý kontakt s přírodou, klidná lokalita, ze které to do rušných čtvrtí není příliš daleko, dostatek služeb a v neposlední řadě moderní byt. Všechny tyto skutečnosti bydlení v Praze na Žižkově nabízí. Horní Žižkov totiž v následujících letech projde rozsáhlými změnami, které spočívají v revitalizaci lokality. Výsledkem toho bude moderní centrum tvořené obchodní čtvrtí, ale také rezidentním bydlením.

Budoucí obyvatelé, na které nové byty v Praze 3 čekají, mohou počítat s veškerou občanskou vybaveností, jíž tvoří:

  • školy a školky
  • restaurace a obchody
  • poštu a zastávky MHD
  • památky a prostor pro vycházky
  • lékaře, sportovní areály a mnohé další

 

Pomocná ruka z pohledu financování

Samozřejmě je jasné, že si většina z vás nemůže dovolit zakoupit byt z vlastních úspor. Právě proto jsou pro případné zájemce připraveny zvýhodněné hypoteční podmínky, díky kterým se financování bytu v Praze stává mnohem snesitelnější záležitostí. Získáte tak nejnižší úrokové sazby, nulové poplatky za správu hypotéky, znalecký posudek zdarma a naprosto žádné administrativní náklady.