Čaj jako speciální dárek

Pití čaje odjakživa znamená klid a užívání si pomalého usrkávání doušků skvělého nápoje, který vám může pomoci navodit příjemnou relaxační atmosféru i vás nabudit pro každodenní povinnosti. Právě proto je čaj i skvělým dárkem pro vaše přátele či pro ty, kteří mají mnoho povinností, žijí hektickým životem a málo odpočívají. Jak můžete čaj darovat speciální osobě, aby měl dárek opravdu duši a své kouzlo?

 

 

Kvalitní sypaný čaj

Opravdový milovník čaje pozná, jak je čaj kvalitní, i poslepu. Proto je důležité, pokud chcete darovat čaj, určitě vybírat pouze kvalitní sypaný čaj, který dokáže vytvořit jedinečný zážitek z pití lahodného nápoje. Sypané čaje jsou prodávány ve formě velkých kusů lístků, proto je jejich chuť opravdová, výjimečná a plná. Nikdy tedy nekupujte krabičkové nebo pytlíkové čaje, které nejsou tolik kvalitní, jako čaje sypané. Pokud jsou vaši přátelé zběhlí v nabídce čajů, vyberte jim kvalitní značkový čaj Twinings, Harney and Sons nebo English Tea Shop.

 

Čajové sety

Čaj je určitě skvělou volbou pro dárek, pokud byste ale rádi věnovali i něco víc, určitě oslavenci uděláte radost setem, ve kterém bude sypaný čaj několika druhů a konvička na čaj se šálkem, díky které, bude zážitek z čaje mnohonásobně lepší. Vybrat si můžete z mnoha dekorů dle stylu oslavence. Prodávají se jak jednoduché sety pro jednoho tak i různobarevné a velmi originální sety pro několik osob.

 

Čajový dýchánek

Na úplně jiný level vynesete svůj čajový dárek, jestliže k němu přidáte i čajový rituál. Ten si můžete užít buďto u vás doma nebo u vašeho kamaráda, při kterém si odpočinete, popovídáte si, uvolníte se od napětí a zažijete společné skvělé chvíle, které jsou vždy tím nejlepším dárkem. Ať už tedy vy, nebo vaši blízcí milujete zelený čaj, černý čaj nebo některý z bylinkových či netradičních druhů čajů, vždy si je vychutnejte v té nejlepší společnosti přátel a rodiny!