Čelovka na běhání má stále více obdivovatelů

Čelovka na běhání je vynikající volbou, pokud chcete dát někomu skvělý dárek, který využije nejenom při outdoorových aktivitách. Hodí se třeba v zimě, kdy je brzy tma, a vy přesto chcete vyrazit na běžky. Čelovka na běhání se perfektně osvědčí i při venčení psa, když se s ním potmě pohybujete v přírodě nebo v místech, kde je jen málo světla. Stejně tak si ji pochvalují i rybáři nebo domácí kutilové, když si chtějí někam posvítit, ale zároveň u toho potřebují mít volné obě dvě ruce.

Nabíjecí čelovka by měla být praktická a pohodlná, a to především pokud jde o její velikost a hmotnost. Alfou a omegou je v tomto případě hmotnost samotné baterie. Naštěstí je tato kvalitní vysokokapacitní baterie mimořádně poctivý pracant, který nabízí až 3,5 hodiny svícení při maximálním výkonu, 8 hodin při padesátiprocentním svitu, 12 hodin, když „jede“ na 30% výkon, a více než 12 hodin, pokud použijeme červené boční LED světlo. Nabíjení není nijak složité, stačí běžný microUSB konektor, kabel je součástí balení. O tom, že nabíjecí čelovka je plně nabitá, a tedy připravena k použití, informuje indikační LED.

Moderní nabíjecí čelovka má nejen malou hmotnost, kterou můžeme přirovnat k menší bramboře, ale její těžiště konstruktéři umístili tak, aby bylo co nejblíže čelu. Díky tomu je i její dlouhodobé nošení pohodlné. Voděodolné provedení vám dovolí pohybovat se po osvětlené cestě i tehdy, když se nečekaně rozprší nebo když jste se ocitli v mimořádně prašném prostředí.

Skvělý výběr čelovek najdete ve specializovaném e-shopu cel-tec.cz. Zboží je výborně popsáno, takže se ve vystaveném sortimentu výborně zorientujete.