38806864 - carpet

Česání vlákna, renovace zašlých koberců. Kartáčové čištění Praha 4

38806864 - carpet
38806864 – carpet

Zdědili jsme před půl rokem dům v menší obci po rodičích. Ještě předtím, než jsme se tam nastěhovali, tak jsme se snažili celý dům dát nějakým způsobem do kupy, podle našich představ. Vymalovali jsme, udělali jsme menší opravy domu, také jsme vyměnili okna, vybavili ho dle svých představ. Jediné, co jsme chtěli původního ponechat, byly krásné koberce po celém domě. Problém spočíval v tom, že už byly časem zašlé a zašlapané nečistotami. Přeci jen rodiče měli už svůj věk a neměli už tolik sil na pravidelnou údržbu koberců.

Vrhli jsme se tedy na jejich čištění, kdy jsme si mysleli, že to nebude zas takový problém, ale nakonec nás nemile překvapilo, že to zas tak nešlo. Špína byla opravdu hluboko v kobercích a nechtěla pustit a vystoupit na povrch koberce. V tu chvíli jsme se rozhodli, že bude třeba si na tuto práci zavolat nějakou profesionální pomoc.

Na internetu jsme našli mnoho profesionálních firem na čištění koberců. Nejprve jsme srovnávali firmy v rámci všech různých hodnocení a recenzí od jejich zákazníků. Následně jsme porovnávali cenové nabídky jednotlivých úklidových firem.

Nakonec jsme vybrali jako nejlepší variantu firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., renovace vlákna, čištění koberců Praha 4,  která měla opravdu skvělé reference a cenové nabídky. Firmu jsme tedy zkontaktovali a domluvili s nimi termín realizace naši poptávky.

V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy, v rychlosti si prošli dům, aby věděli, kde začít a jak pokračovat. Pomocí těžkého kotoučového stroje začali do koberců zanášet účinnou chemii, kterou nechali nějakou chvíli působit, aby se veškeré nečistoty dostaly na povrch a koberců a následně se mohly vysát výkonným vysavačem.

Jejich práce byla rychlá a opravdu kvalitní. Koberce měly opět svoji původní barvu i vzhled a my byli s jejich prací velice spokojeni. A vřele tuto firmu doporučujeme.

Rychlé a pohotové odstraňování graffiti a plísně. Výškové čištění fasád Praha

Po dlouhé době jsme se rozhodli prodat starý domek, který nám zůstal po babičce. Domek se nachází na okraji města Prahy. Dlouho jsme ho v podstatě nechávali jen tak ležet ladem, proto už byl nejvyšší čas s ním něco podniknout. Sami bychom ho asi dostatečně nevyužili a pronajímat jsme ho taky nechtěli, navíc na pronájem by do něj asi ani nikdo nešel. Zbývala nám tedy jediná možnost, a to že bychom domek prodali. Rozhoupávali jsme se k tomu ale docela dlouho. Když jsme se tedy konečně rozhodli prodej uskutečnit, v první řadě bylo třeba domek alespoň zhruba nafotit nebo nechat někým nafotit.

31127959 - graffiti wall room interior

Nikdy dřív jsme si však nevšimli, že by fasádu domu hyzdilo graffiti. Nemohlo tam tedy být moc dlouho. Nebylo ani nějak zvlášť do očí bijící, ale i tak jsme se ho rozhodli odstranit.

Sami jsme si na odstraňování graffiti netroufali, takže na řadu přišla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování plísně, graffiti Praha, se kterou jsme se setkali již dříve. Věděli jsme proto, že nás nezklame. Na stránkách firmy se zmiňovali, že odstranění graffiti nemusí být dokonalé, my jsme ale byli rádi za jakoukoli pomoc a firmě A SERVIS LIPKA jsme věřili, protože jsme s ní měli jen dobré zkušenosti. Graffiti bylo stejně malé a na místě, které nebylo na první pohled vidět. Přesto firma A SERVIS odvedla velmi dobrou práci. Nezklamala ani tentokrát. Fasáda byla zase čistá.

Moc si firmu A SERVIS LIPKA chválíme. Odstranění graffiti je jen jedna z mnoha služeb, které firma ještě nabízí. My jsme si tuto firmu oblíbili.