Česká kosmetika pro zdraví, krásu a vůni našich mužů

Už jste slyšeli o společnosti BODYBE, která vám nabízí kvalitní českou kosmetiku a doplňky stravy? Získává si stále vyšší oblibu u mužů i žen. Pokud chcete svému partnerovi věnovat kosmetiku, která mu bude vonět, podpoří jeho zdraví, bude kvalitní, a přitom cenově dostupná, webové stránky bodybe.cz vám nabídnou to pravé.

Dárková sada pro každého muže

Přichází jaro a mnozí z nás budou jako každý rok unavení, vyčerpaní, a tím pádem náchylnější k onemocněním. Podpořit zdraví vašeho muže můžete Dárkovou pánskou kosmetickou sadou pro posílení imunity – FRESH BALLS + VITAMIN D3 + LIPOSOMAL VTIAMIN C. Využít ji ale mohou celoročně, protože např. vitamin D3 je v našem těle v nedostatkovém množství neustále.

V dárkové sadě najdete 60 ks VITAMIN D3, 30 ks LIPOSOMAL VITAMIN C a 150 ml FRESH BALLS – Pánskou osvěžující mast – Millionaire.

Pánská osvěžující mast na intimní partie

Pánská osvěžující mast na intimní hygienu pomůže proti pocení a lepení se. Váš muž si ji rychle oblíbí a bude ji chtít používat každodenně.  Jsou v ní přidány 100 % přírodní silice z cedrového dřeva a citrusové kůry. Zajišťuje pocit svěžesti a pohodlí až 8 hodin. Vytváří na pokožce pudrovou, hedvábnou vrstvu. Díky masti jej čeká lepší požitek ze sportu, zábavy i práce.

Lipozomální vitamin C v nejkvalitnější formě

Lipozomální vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke snížení únavy a vyčerpání.

Vitamin D3

Také vitamin D3 přispívá ke správné činnosti imunitního systému a svalů, jakož i ke správnému vstřebávání vápníku a fosforu, je důležitý při dělení buněk a potřebujeme jej i pro zdravý růst a udržení zdravých kostí a zubů.

Právě teď můžete tuto dárkovou pánskou sadu koupit se slevou 43 %. Skvělá šance pro nákup kvalitních českých produktů, které si oblíbíte.