Čištění koberců strojovou metodou v divadle

Od01 Koberce 64jakživa jsem ráda navštěvovala divadla v Brně a shlédla jsem snad všechna představení, která se v nich odehrála. Jako malá jsem si přála jednou pracovat v divadle a toto přání se mi vyplnilo. Jsem šťastná, že můžu pracovat v tak příjemném prostředí a potkávat se s herci i osobně. Některých si strašně moc vážím, protože je znám už od mala a obdivuji je již řadu let. Samozřejmě, že přichází i nová krev, která posiluje herecké řady.

Jak víte, v divadle to bez koberců prostě nejde. Tím jak tam chodí skoro dennodenně spousta návštěvníků, tak jsou koberce sešlapané a ušpiněné od obuvi. Ale samozřejmě nikdo nemůže po návštěvnících divadla chtít, aby se přezouvali do papuč nebo si brali alespoň nazouváky. To by pak vypadalo jako někde v nemocnici nebo muzeu nebo zámku.

Na internetu jsem si zadala čištění koberců Brno a nestačila jsem se divit, kolik firem na to existuje. Mezi nimi byla i ta, co čistila koberce v divadle naposled, tak jsem se ihned podívala, co že to je zač a zjistila jsem, že nabízí čištění extraktorem. Jelikož mi bylo řečeno, že tuto firmu nebrat, tak jsem se zajímala o další metodu čištění. Zaujala mě strojová metoda čištění koberců Brno, tak jsem se rozhodla pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která právě tuto metodu nabízí a zabývá se tím.

Na centrále jsem si domluvila volný termín, když nebylo představení. Dostavili se pracovníci firmy a pustili se do práce. Nejdříve si obhlídli koberce, aby věděli kolik jich je potřeba vyčistit a kolik nanést chemie. Poté aplikovali chemii, která působí dezinfekčně, zbavuje koberce všech bakterií, roztočů a alergenů. To je prostě přesně to, co je potřeba.

Po uplynutí doby působení chemie, začali kartáčovat koberce velkým kotoučovým strojem s vysokým šampónovacím kartáčem. Přejížděli jím po celých plochách koberců, na kterých vznikala pěna s navázanou špínou. Až ošetřili všechny koberce kotoučovým strojem, pustili vysoce účinný turbo vysavač a odsávali všechnu pěnu z koberců.

Byla to krása pohledět, jak všechny koberce po vyčištění strojovou metodou opět ožily barvami a nádherně vypadaly. Neodolala jsem a sáhla jsem si i na koberec, nemohla jsem uvěřit, že je již téměř suchý a nádherně nadýchaný. Po této zkušenosti jsem se rozhodla pro dlouhodobou spolupráci.

Tímto bych chtěla firmě A SERVIS mockrát poděkovat za jejich perfektně odvedenou práci a jejich služby velmi ráda doporučím dál.

Výškové mytí, impregnace, čištění, odprašování a odmašťování oken

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí jako jednu z variant úklidových služeb i kvalitní mytí za použití pomůcek, které zajistí důkladné a spolehlivé provedení práce. Tyto pomůcky jsou: korundové žiletky, čistý rozmývák, kvalitní gumová stěrka a 100% bavlněná plena. Rozhodně nepoužívají žádná leštidla, která okna dříve znečistí a díky navazování prachu a městských spadů, zanechávají později viditelné stopy po leštění.

02 Okna 64

Okna také očistí od zatvrdlých nečistot, které mohou být způsobeny při rekonstrukcích a také při propagaci vaší provozovny – tmely, silikony, bannery, aj. Zatvrdlé nečistoty odstraní korundovými žiletkami. Firma Vám zajistí sejmutí, stržení, odstranění polepů, samolepek, folií, celo polepů z ploch a skleněných ploch oken, skel a výloh.

Odstranění polepů realizují pro nově otevírané provozovny v obchodních centrech, které jsou polepeny při přestavbách a rekonstrukcích. K odstranění plastových a papírových celo polepů skla a výloh, také patří odstranění lepidla a zbytků, tmelů, silikonů a lepidel. Pro práci  ve výškách používají vysokozdvižnou techniku, hydraulické rameno a horolezeckou a speleologickou techniku.

Bez problémů a zcela profesionálně provedou výškové práce Brno, jako je výškové mytí, impregnace, čištění oken, fasád, prosklených průčelí, střešních oken, skleníků, zimních zahrad, skleněných výtahů, prosklených zdviží, skleněných stropů, světlíků. Ve výškách zajistí také výškové mytí, čištění, odprašování, odmašťování stropů, stěn, zdí, fasád, kazetových, sendvičových, plechových, hliníkových plášťů budov, objektů, hal, skladů, výrobních podniků, závodů, provozoven.

Pro své zákazníky zajišťují výškové čištění všech rozvodů, plynu, vody, elektrických rozvodů, vzduchotechniky, klimatizace, konstrukčních a nosných prvků, sloupů, příhradových, ocelových, betonových nosníků nad prodejní, výrobní, skladovací plochou hal, provozoven, obchodních a výrobních provozoven.

Profesionální proti  plísňový nátěr LSG

Mezinárodně působící společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje zakázky spojené s čištěním graffiti a antigraffiti ochranou. K odstranění graffiti používají pouze kvalitní odstraňovače, kterých je několik druhů. Na vaši fasádu aplikují antigraffitovou ochranu, která zajistí kvalitní ochranu fasád a stěn před poškozením sprejery a před jiným znečištěním, jako například městské saze, déšť či prach. Antigraffiti ochrana bývá v podobě nástřiku či nátěru.

Záleží na struktuře povrchu stěny, na kterou nanáší antigraffiti ochranu. Antigraffiti ochranu v podobě nátěru nanáší ve 3 – 6 vrstvách na hladké povrchy. Na strukturované povrchy a porézní povrchy nanáší antigraffiti ochranu v 6 – 12 vrstvách. Antigraffiti nátěr zajistí, aby odstranili graffiti se 100% úspěšností.

V případě, že antigraffiti ochrana není aplikována na fasádě, je naše úspěšnost na 60 – 90%. Fasády, které nejsou chráněné antigraffiti ochranou, je z velké části třeba opravit. Nejprve zeslabí intenzitu spreje, který je použit na graffiti tak, aby byl co nejvíce odstraněn a po té namíchaným odstínem, v kterém je fasáda, zatírají poškozené místo.

Marmolitové a kamenné fasády jsou na opravu náročnější a je třeba, pokud graffiti ze struktury marmolitu neodstraní, marmolit sundat a nanést znovu nový. U kamenných fasád je třeba sehnat kameníka, který fasádu opraví. Takové opravy jsou finančně náročné opravy a proto doporučují, aby si zákazník nechal nanést antigraffiti ochranu, při které zaručují 100% úspěšnost při odstranění graffiti.

Spolu s aplikací AGO – antigraffiti ochrany, je spojeno i servisní odstranění graffiti. Servisní odstranění graffiti znamená to, že po celou dobu životnosti antigraffiti ochrany, což je 4 – 6 let, vám zaručí velmi levný servis odstranění graffiti s rychlou domluvou a provedením odstranění graffiti.

A SERVIS vám nabízí i jiné úklidové činnosti, které využívá stálá klientela – velmi poptávanou službou je likvidace, sanace, čištění, odstranění mechů, sporů, organických nečistot, řas a plísní v Brně. Váš problém ze šířící se plísni, po profesionální dezinfekci fasády, stěny a zdi vyřeší proti plísňovým nátěrem, který na dlouhou dobu zastaví biotické napadení stěn a fasád. Proti-plísňový nátěr LSG Brno je velmi účinné řešení proti další novotvorbě zelených a černých plísní.