Co všechno si můžete zaplatit na privátech

Že jste na takových místech ještě nikdy nebyli? Nebo se vaše návštěva omezila jen na klasický sex na čerstvě převlečené posteli? Pak o hodně přicházíte! Existují totiž i priváty, kde vám splní (skoro) každé přání.

 

Priváty, kde na nevěru nenarazíte

Co je to vlastně nevěra? Sex na jednu noc a více? Ano, to je nejčastější definice. Tak proč si nedopřát vzrušující praktiku, při které o sex nejde a přitom si přijdete na své? Erotická masáž vás uspokojí po všech stránkách. Pokud jste fajnšmekři, vsaďte třeba na nuru, kde vás vnadná dívčina potěší celým svým tělem. A nabízejí se i různé bonusy navíc, třeba striptýz nebo footfetish alias masáž nohama a prsty. Uděláte se (klidně víckrát) a přitom ani jednou nezasunete. Tak to je. Žádná nevěra jen čisté potěšení.

 

Na kafíčko se sexy kočičkou

Chcete vědět, do čeho jdete a co si vlastně platíte? Mnohé priváty nabízejí seznam dostupných dívek i s fotografiemi pěkně na internetu. Ale ty nejlepší vám dovolí i krátkou návštěvu třeba nad šálkem kávy, která vám umožní si všechny dostupné dívky na sex nerušeně prohlédnout. Ale není to běžné praxe, spíše takový bonbónek pro fajnšmejkry, kteří chtějí opravdovou kvalitu.

 

Do orgasmického nebe trochu netradičně

Rádi byste si vyzkoušeli, jaké to je vyvrcholit dvakrát za sebou v rychlém sledu? Tak najděte sexy kočičku, která si umí poradit s masáží prostaty. Jde o úplně něco jiného, než jste zažili doposud a navíc většina mužů tvrdí, že po této erotikou nabité proceduře není problém vyvrcholit do čtvrt hodinky ještě klasicky. Kdo by to nebral?

 

Máte rádi svazování nebo trochu pestřejší sex?

Pak se vám budou líbit S/M studia, bondage expertky, milovnice připínáků a další lahůdky. V každém větším lepším privátu narazíte na něco takového, ale na své si přijdete i v těch menších, stačí se jen trochu porozhlédnout.

Nebo hledat přímo u konkrétních holek na sex. A kde? Na portálu Bezpasaka.cz, kde najdete ty nejlepší přímo v lokalitě, v níž se právě nacházíte. Nemusíte nic složitě hledat, těžkou práci za vás odvede GPS lokátor. Vyrazit za zábavou tak můžete skoro hned. Stačí jen domluvit pár detailů a těšit se na pořádnou dávku potěšení.