Cyklistické oblečení Café du Cycliste přináší francouzskou eleganci i do Česka

Zatímco Čech jede na kole zpocený v tričku, Francouz se prohání v elegantním dresu po azurovém pobřeží. Češi sice jsou národ cyklistů, ale ke svému oblíbenému sportu přistupují prostě trochu jinak. Nikdo vám však nebrání se elegantním Francouzům aspoň lehce přiblížit.

Jestliže vás láká elegantní cyklistika, vaším dobrým parťákem se může stát prodejna VELOKLASIK. Sídlí zhruba 200 metrů od nejvytíženější cyklostezky v Čechách u branického pivovaru. Je součástí pražského cyklotrianglu, v sousedství se totiž nachází také KOLOFIX Pavla Čábelického a BIKENOTORIC Honzy Šťastného. Výraz „parťákem“ myslíme úplně doslova. Do VELOKLASIK se totiž nechodí jen nakupovat.

 

VELOKLASIK spojuje nadšence do cyklistiky

Prodejnu VELOKLASIK si otevřeli milovníci cyklistiky a jsou jenom rádi, pokud do jejich obchodu zamíří další lidé, kteří jsou na tom stejně. Cyklistikou se tady žije. V televizi běží přenosy z cyklistických závodů, takže se můžete s kávou v klidu posadit a sledovat.

VELOKLASIK sice prodává cyklo oblečení a další cyklistické doplňky, ale také podporuje české cyklisty a buduje kolem sebe komunitu. Každý čtvrtek v podvečer se například od prodejny vyjíždí na společnou projížďku. Budete-li mít chuť, je možné se zúčastnit i nějakého cyklo výletu do Francie, kde si vyzkoušíte francouzskou cyklistiku se vším všudy – ano, i s krásnými trasami u Azurového pobřeží.

 

Cyklistické dresy Café du Cycliste jsou výjimečné

VELOKLASIK si do svého sortimentu vybírá pouze ty nejlepší značky. Jednou z nich je francouzská Café du Cycliste, která vyrábí skutečně originální cyklo dresy. Zaujmou vás už svým designem, avšak povedené jsou také složením. Značka často využívá merino vlnu, jež krásně zahřeje, výborně saje pot a nezapáchá. Kvalitní cyklistické dresy jsou sice o něco dražší, ale zase vydrží. Kdo bere cyklistiku opravdu vážně, tomu určitě nebude líto do nich investovat.