Darujte valentýnský pobyt a užijte si to společně

heart-1010652_640Lidé se každým rokem snaží nalézt originální dárek k Vánocům, k narozeninám nebo dokonce k výročí svatby či zasnoubení. V drtivé většině případů se tato snaha nedostane dále než do zajetých kolejí, na které jsou už po několik let navyklý. Pozvání k romantické večeři, nákup kvalitního sektu nebo obdarování luxusním šperkem není klišé, dá se to však harmonicky z kombinovat a skrze valentýnský pobyt zabalit do jednoho unikátního balíčku. Překvapte svůj protějšek originálním dárkem a poskytněte mu možnost si příjemně odpočinout na těch nejkrásnějších místech České republiky.

Valentýnské pobyty pod rouškou romantiky

Na velký den svatého Valentýna se točí vše kolem lásky. Lidé by si měly, alespoň na jeden den uvědomit, kdo je pro ně na světě nejdůležitější a strávit s ním pár hřejivých chvil. Zapomeňte na stereotyp domácí atmosféry, nepouštějte si žádný film, naopak se pokuste udělat něco pro sebe.

Valentýnské pobyty jsou zde pro všechny zamilované hledající překrásné zázemí hotelového komplexu s nadstandardně komfortními službami. Přesně tak působí i Hotel Albatros Relax v malebné a zároveň poklidné části města Prachatic. ležící nedaleko proslulého a turisty hojně vyhledávaného Českého Krumlova.

 Design-Hotel-Romantick-Trebon7

Valentýnské pobyty pro dva u Českého Krumlova

Valentýnské pobyty pro dva předkládají dokonalý odrazový můstek pro dobrodružné výpravy. Valentýnský svátek není jen o lenošení mezi čtyřmi stěnami, pro aktivní výletníky se vždy nalezne celá řada doprovodného programu.

Hotel Albatros Relax však nezapomíná ani na takové páry, jejichž hlavní devízou je odpočinek. V srdci hotelového komplexu se nachází moderně vybavené relaxační a sportovní centrum. Nechybí ani wellness procedury a kvalitní kuchyně s výtečnými pokrmy.

Pokud vás tento typ pobytů zajímá, navštivte internetové stránky na adrese http://www.vikendovepobyty.eu/valentynske-pobyty/ a nechte se okouzlit zdejší nabídkou.