10293038 - dining room in luxury home with red walls

Díky úklidové firmě už k našim prarodičům chodíme jen na kafe!

10293038 - dining room in luxury home with red walls

Moji téměř osmdesátiletí prarodiče spolu doposud bydlí v bytě, v němž spolu před lety začali žít. Domovu důchodců se vždy snažili vyhnout a já se svým bratrem a našimi rodiči i tetou a její rodinou se snažíme dělat všechno proto, aby do něj jít nemuseli. Ale i když se všichni snažíme v práci prostřídat, postupem času se to bylo složitější a složitější.

Babička nás navíc poprosila, jestli bychom jí nemohli pomoci s čištěním koberců. Jednoho odpoledne jsme se do toho pustili, ale naše snažení skončilo katastrofou, protože na kobercích zůstaly fleky.  I když se to babička snažila nedávat najevo, bylo vidět, že je z toho smutná. Dědeček navrhoval, že se prostě pořídí koberce nové. Ale o tom babička nechtěla ani slyšet.  Za ta léta si ke všem věcem v bytě vybudovala určitý vztah, a zřejmě si nedokázala představit, že by v něm měla na stará kolena začít něco měnit.

Po společném konsensu jsme usoudili, že bude nejjednodušší, když si na jejich vyčištění najdeme nějakou úklidovou firmu. Rozhodli jsme se vyzkoušet A SERVIS LIPKA, s.r.o., protože měli na internetu jen samé kladné recenze. A ty neklamaly.

Koberce vyčistili skvěle a my se tak už jimi nemusíme vůbec zabývat. Cenově se sice pohybují výše než většina úklidových firem, na které jsme na internetu narazily, ale zase u nich máme záruku kvality. A pořád to bylo mnohem levnější, než kdyby si prarodiče koupili koberce nové, jak tvrdil dědeček.

Díky využití služeb čištění koberců Praha jsou oba moc spokojení, a když jsou spokojeni oni, tak my také. Určitě si je najmeme i v budoucnu, protože nám to ušetří spoustu času a zároveň tak nemáme pocit, že bychom naše prarodiče zanedbávali. Teď k nim chodíme spíše už jen na kafe, úklid přenecháme jiným.

Výškové mytí a nano impregnace oken spolehlivě!

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. zajistí jakékoliv čištění a mytí oken v Praze  pro byt, soukromý a rodinný dům, domácnost, vilu a firmu. O precizní provedení zakázky se starají kmenoví zaměstnanci firmy, u kterých máte kvalitně odvedenou práci zaručenou.

15409893 - cheerful girl sitting by the window

K mytí a čištění oken firma nevyužívá brigádníky z agentur nebo subdodavatelských firem, které neznáme. A SERVIS nechce ručit za lidi, u kterých nezná jejich profesní minulost. Jejich zaměstnanci jsou průběžně školeni v oblastech bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a seznamováni s nejnovějšími úklidovými technologiemi, které k výkonu služeb potřebují.

U mytí oken bytu, domácnosti, domu a firem, je součástí i důkladné vyčištění rámů oken včetně parapetů. Je také mnohdy potřeba odstranění zatvrdlých nečistot.

K odstranění tvrdých nečistot se používají profesionální žiletky, které pro svou širokou plochu nedovolí poškrábání oken, s tímto nářadím se také provádí stržení, sejmutí a odstranění krycích polepů výloh, zakrývacích celo polepů, krycích folií, reklamních polepů, samolepek, tmelů, silikonů,  nedovoleného výlepu a plakátů.

Okenní plocha se umývá a odmastí saponátovým roztokem. Následně se kvalitně umyté okno nechá proschnout. Na závěr je povrch vyleštěn suchou bavlněnou plenou. K mytí oken v bytech a firmách patří také čištění oken, výloh a jiných prosklených ploch, které jsou ve výškách a na těžko přístupných místech. K tomu využívá firma horolezecké a speleologické techniky, hydraulická ramena či vysokozdvižné plošiny.