Erotická masáž – darujte klid i rozkoš!

Zamilovat se do masáží je velmi snadné. Zažíváte na nich přece tak příjemné pocity uvolnění, odpočívá vaše tělo i mysl a nemusíte myslet na nic, co na vás čeká za dveřmi masérského salonu. Masáže mají samé výhody. Dnes vám však dáme tip na druh masáží, při kterých může vaše mysl vystoupat do nečekaných výšin. Luxusní erotické masáže představují možnost relaxace, která pečuje o vaše smysly zcela jinak, než jak jste byli doposud zvyklí.

 

 

Luxusní erotické masáže jsou skvělým dárkem pro vaše známé, ale i pro vás, kteří hledáte nové zážitky a zkušenosti ze světa erotiky. Vyzkoušet můžete klasické erotické masáže, nuru masáže nebo tantra masáž, která vás zahalí do rozkoše, uvolnění a poznání nových vzrušujících praktik ze světa erotiky. To vše probíhá v útulném hřejivém prostředí se světlem svíček, hudbou a uvolňující vůní. Masérky, provádějící erotické masáže, jsou zkušené a vědí co se mužům, ale i ženám líbí. Jemné doteky, stimulace bodů a masáž dodá celému vašemu tělu příjemný pocit odpočinku, zbavíte se stresu a zapomenete na vše nepříjemné.

Nemusíte se bát, že je erotická masáž laciná praktika. Jedná se o profesionální služby, které klienta obohatí o nové erotické zážitky, a díky kterým pozná, co vše se mu líbí. Stejně jako každá masáž, má i ta erotická svá pravidla, dle kterých se provádí. Luxusní erotické masáže začínají ve sprše, kde se dokonale uvolníte a seznámíte s vaší masérkou. Poté se odeberete do pokoje, kde bude masáž prováděna v intimní atmosféře. Masérka vás bude jemně masírovat prsty, předloktím nebo i ňadry či nožkami, a sami poznáte, co se vám nevíce líbí a co preferujete.

Pocit tělesné blízkosti je pro luxusní erotické masáže velmi důležitý, jelikož pomáhá při depresích, uvolňuje svaly, a pomáhá také při poruchách erekce nebo předčasné ejakulaci. Při erotických masážích i můžete užít i hru s peříčky, aromaterapeutickými oleji nebo příjemnou péči s nahřátými ručníky.

Není podmínkou, aby na erotickou masáž chodili pouze muži. I ženy rády objevují nová zákoutí světa intimity a erotiky! Odhoďte stud a užijte si erotickou masáž sami nebo s vaším partnerem či partnerkou!