Exkluzivní kosmetika pro opravdové muže!

3

 

 

 

Když už muž používá kosmetiku, musí to být taková, která nabízí efekt, zajímavou vůni a vysoký účinek. Je těžké takovou najít, ale výjimky naštěstí existují. Chcete pokožce dopřát maximální péči? Čtěte dále, připravili jsme totiž hned několik zaručených tipů!

 

 

 

 

Po holení jako v bavlnce!

Pokud se holíte, uvědomte si, že vystavuje svou pokožku extrémnímu zatížení. Může dojít i k jejímu narušení, které se projeví zarudnutím, či hůře – objeví se vyrážka, která může přejít i ve velmi nepříjemný ekzém. Po každém holení byste rozhodně měl používat speciální kosmetiku. Tipem od nás je Balzám po holení Acqua Di Bolgheri, který obsahuje extrakt z panenského olivového oleje, myrty a navíc také Aloe Vera a další přírodní složky, díky kterým pokožku zklidňuje a zvláčňuje. Po holení bude krásně pevná a bez podráždění. Jestliže vám nevyhovuje balzám, je tu pro vás řešení jménem Voda po holení Acqua Di Bolgheri. Působí stejně dokonale.

frame4

Na vrásky zabere spolehlivě!

Objevují se na vašem obličeji vrásky a vy si z toho děláte těžkou hlavu? Ženy ví, že vrásky je možné zahnat i krémem, takže proč se neinspirovat. Pro vás je tu speciální Lifting obličeje pro pány – Acqua Di Bolgheri Gel Lifting Viso Uomo s obsahem kyseliny hyaluronové, která dokáže vyhladit jemné i hlubší vrásky. Přípravek obsahuje i kolagen, který pomáhá posilovat pleť. Lifting je třeba aplikovat na pleť pravidelně – efekt se dostaví opravdu rychle!

 

Když si chcete užít svěží vůni

Patříte mezi milovníky typické svěží pánské vůně? Potom vás jistě potěší náš další tip. Je jím Sprchový gel pro pány UOMO, který je možné použít i jako šampon. Skvěle voní a díky přírodním složkám dodává pokožce jemnost a hebkost.

 

Všechny tyto přípravky je možné koupit na www.drahomirajelinkova.cz.  Svou kvalitou vás skutečně příjemně překvapí!