18270057 - texture of welcome door mat background

Extrakční metodu čištění koberců už nikdy! Volte kotoučové tepování Praha

18270057 - texture of welcome door mat background

Babička již delší dobu mluvila o tom, že má doma hodně špinavé a zašlé starší koberce, ale že se jich nechce vzdát, jelikož k ním má citovou vazbu. Mluvila i o tom, jak se chce pustit do jejich čištění, ale nakonec se k tomu nikdy nedostala, možná i proto, že na to už jednoduše nestačí. Před měsícem měla svátek, tak jsme si řekli, že ji uděláme radost a koupíme ji na tři dny lázeňský pobyt, během kterého ji nechám profesionálně vyčistit všechny koberce u ní doma.

A tak se i stalo. Babička se odjela rekreovat, firma dojela na čištění koberců a koberce vyčistili. Když jsme je nechali do dalšího dne uschnout, čekalo na nás nepříjemné překvapení. Koberce skoro vůbec nevyčistili, ale hlavně, na kobercích se objevily fleky a skvrny. Ihned jsme firmu zkontaktovali a oni nám akorát řekli, že je to tím, že jsou koberce staré.

Tak jsme přemýšleli, co s tím a radili se se známými. Ti nám předali kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., chemické čištění koberců Praha, ať vyzkoušíme ještě je a kdyby ani oni nepomohli, tak že zajedeme společně pro nové koberce.

Firmu A SERVIS jsme poptali, vysvětlili jsme jim naše přání a také jsme jim popsali naši nepříjemnou zkušenost s předchozí firmou. Ihned nám vysvětlili, v čem předchozí firma dělá chybu a to, že používá extrakční metodu čištění koberců, která je neúčinná a zůstávají po ni na kobercích právě ty fleky a šmouhy.

A SERVIS používá zásadně jen strojovou, hloubkovou metodu čištění, která je sice pomalejší a trošku dražší, ale říkali, že pokud nezabere jejich metoda, tak už nic jiného. V daný den pak dojeli, koberce vyčistili pomocí těžkého kotoučového stroje a když během chvilky uschly, nestačili jsme se divit. Skoro jsme babiččiny koberce nepoznali. Koberce byly krásně čisté, opět měly svoji původní barvu i vzhled, byly vydezinfikované a krásně voněly. A hlavně, žádné skvrny či šmouhy. S firmou A SERVIS LIPKA jsme tedy byli velice spokojeni a musíme doporučovat dále.

Mytí oken a čištění fasád Praha. Výškové práce s kvalitní firmou

Ráda bych se s vámi podělila o zkušenost, kterou mám s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., po stavební mytí oken Praha. Tuto firmu jsem kontaktovala, protože jsem potřebovala umýt okna na našem nově postaveném domě. Okna na něm byla opravdu silně znečištěná. Byly na nich zbytky tmelu, betonu, malířské barvy a dalších nečistot. Měla jsem strach je umýt, protože bych je mohla poškrábat.

28552604 - closeup of water drops droplets raindrops on glass window as background texture. rain.

Kontakt na firmu A SERVIS mi dala moje nová sousedka. Po telefonu jsem milé slečně vysvětlila můj problém a ona se mnou hned domluvila termín mytí a poslala mi celkovou kalkulaci poptávky. Takový přístup mě velice příjemně potěšil.

V dohodnutém termínu k nám přijeli pracovníci firmy A SERVIS a ještě jednou mi vysvětlili, jak bude mytí takto znečištěných oken probíhat. Nejprve všechny nečistoty odstranili pomocí speciální žiletky. Nikdy předtím jsem takovou neviděla. Bála jsem se, aby okna nepoškrábali. Byla jsem ale ujištěna, že jsou k jejich používání proškoleni. Poté umyli rámy a parapety. Následně skleněné plochy. K tomu jim stačila voda se saponátem a gumová stěrka. Po umytí nechali okna uschnout. Když byla suchá, tak je vyleštili jen bavlněným hadříkem bez použití jakýchkoliv leštících přípravků. Prý mi tak vydrží dlouho čistá a lesklá.

Z takto umytých oken jsem měla opravdu velkou radost. Ještě teď jsou čistá a lesklá. Není na nich ani jedna šmouha. Suchá metoda leštění má vážně něco do sebe. Tímto se potvrdilo, že firma A SERVIS LIPKA je opravdu profesionální a používá nejmodernější pomůcky a postupy. Navíc má spolehlivé a příjemné zaměstnance. Tímto bych jim ještě jednou ráda poděkovala.