Filtrační láhve vám zajistí kvalitní pitnou vodu za všech podmínek

Vyrážíte na dovolenou slibující dobrodružství či krátký výšlap do přírody a rádi byste za všech okolností měli jistotu, že voda, kterou pijete, je zbavená všech nežádoucích příměsí a škodlivých látek? Chcete po celou dobu pobytu mimo domov pít kvalitní vodu bez ohledu na to, kde si ji načepujete?

 

Pořiďte si na své cesty filtrační láhev a vychutnejte si zdravou vodu za všech podmínek

Přenosné filtrační láhve představují bezkonkurenčně nejjednodušší způsob pro dodržování pravidelného pitného režimu, kdekoliv, kam se vydáte. Po vyprázdnění stačí láhev jednoduše znovu naplnit a můžete si být jisti, že voda, která protéká skrz filtr do vašich úst, je vždy té nejvyšší kvality. Láhve o objemu 0,6l jsou navíc velice skladné a prakticky není problém je přibalit do batohu jakékoliv velikosti. Navíc díky váze pouhých 33 gramů se hodí také do minimalistické výbavy všech, kteří ve svém zavazadle počítají každý gram. Ať již letíte na dovolenou letadlem nebo si veškerou výbavu na přežití v přírodě musíte odnést na vlastních zádech, filtrační láhev zabere minimální prostor a poskytne maximální komfort čisté vody kdekoliv.

 

Co všechno filtrační láhev z vaší vody odstraní?

Kromě eliminace mechanických nečistot se filtr v láhvi postará také o odstranění:

  • částeček rezu z potrubí,
  • zbytků po dezinfekci vody,
  • pesticidů,
  • hormonů,
  • látek, které se do vody dostanou z polí,
  • chlóru a jeho nepříjemné pachuti,
  • a dalších pro tělo škodlivých látek a příměsí.

Odstraněním nežádoucích látek se z vody však nedostanou pro tělo potřebné minerály jako například hořčík nebo vápník. Voda po úpravě navíc vykazuje mírně zvýšenou alkalitu, která tělu prospívá. Filtr se při běžné tvrdosti vody dokáže postarat až o 300 lahví čisté vody. Poté je potřeba jej vyměnit. Jedete-li tedy na delší cestu, v rámci které předpokládáte vysokou spotřebu vody, přibalte si do zavazadla raději také náhradní balení filtrů do filtračních lahví, které se jistě hodí.

 

Opakované použití filtrační láhve šetří životní prostředí

Porovnáme-li ekonomickou i ekologickou zátěž pití přefiltrované vody s vodou balenou v PET lahvích, jednoznačně vítězí voda z filtrační láhve. Nejenže se díky její konzumaci nedostanou do moří další plasty, navíc také skvěle chutná a za všech okolností s ní máte jistotu, že vaše voda je vždy čerstvá. U vody v PET lahvích nikdy nevíte, jak dlouho zabalená voda stála ve skladu či na prodejně a jaké nežádoucí látky se v ní za tu dobu objevily.