VRimg File Description =Attributes= Version: 1.3 Compressed: true Resolution { width: 1024 height: 1024 pixelAspectRatio: 1 } Render Region { renderRegion: false xmin: 0 ymin: 0 width: 1024 height: 1024 } Regions Info { regWidth: 1024 regHeight: 1024 whatsXY: MaxSize } Camera Info { transform: matrix projection: perspective aperture: 36 fov: 46.1355 targetDistance: 555.551 nearRange: 0 nearClip: 0 farClip: 1e+030 focalLength: 35.2219 fNumber: 3.6 } Scene { renderTime: 1916125 name: "KR16IN001.max" } =Channels= Alpha (float3) RGB color (float3) VRayExtraTex_Map #2138383275 (float3) VRayWireColor (float3)

Garážová vrata pro hrdé bikery – je libo potisk s motivem mašiny?

Česká firma vlastní světový unikát – garážová vrata potiskne libovolným obrázkem. Zda si přejeme českého lva nebo motiv Pařezu je jen na nás. Vše je možné.

 

Potisk na garážová vrata

Světově unikátní technologií, kterou vlastní česká firma vyrábějící garážová vrata, je technologie digitálního tisku na čelní plochu vrat. Jedná se o využití inkoustového tisku s následným vytvrzováním UV lampou. Povrch vrat je lakován PUR lakem, což zvýší odolnost proti UV záření nebo oděru. Potisk na garážová vrata pak bývá opatřen desetiletou zárukou na povrchovou úpravu. Motiv lze po libovolné době přetisknout, takže pokud budeme chtít obraz Pařezu vyměnit za motiv Babetty – no problem.

 

Potisk garážových vrat – technologie DURA PRINT

Potisk garážových vrat s unikátní technologií DURA PRINT spočívá ve vysokém rozlišení tištěného motivu až 360 dpi. Ten si můžeme vybrat z široké škály motivů nebo prostě zvolit libovolný obrázek, který se bude na naší garáži vyjímat. Technologie umožňuje nechat si vyrobit vrata dle individuálního námětu. Záleží tedy jen na bikerovi, jaký motiv zvolí, výroba je řešena přesně na míru. Tato technologie potisku je navíc využitelná i pro průmyslová vrata.

 Garážová vrata na míru

Firma nabízející potisk vrat se již více než 20 let zabývá výrobou garážových vrat. O kvalitu se tudíž nemusíme bát. Navíc na garážová vrata na míru poskytují jako jediní u nás záruku až 11 let, to už o něčem svědčí. Aby se naše mašina cítila jako v bavlnce, nachystají nám na míru sekční, posuvná, dvoukřídlá nebo rolovací vrata. Výběr je na nás, o zbytek se postarají profíci a naše mašina si tak konečně může hovět v luxusní garáži.

Už jste přemýšleli o tom, co si na garážová vrata necháte natisknout vy?