22605072 - teenager girl painting a graffiti on a wall

Graffiti na fasádě? „Odstraňování Praha“ si s ním poradí!

22605072 - teenager girl painting a graffiti on a wall

Pracuji jako údržbář na obecním úřadě. Od svého nadřízeného, našeho starosty, jsem dostal za úkol, abych se postaral o odstranění graffiti, které se jednoho dne objevilo na boční straně budovy úřadu. Vůbec jsem si nevěděl rady, jak takové graffiti odstranit. Nerad bych totiž fasádu ještě víc poškodil. Sedl jsem si tedy k počítači a na internetu hledal firmy, které se odstraňováním graffiti zabývají.

Našel jsem spoustu firem, které tuto službu nabízí. Zaujala mě však jen jedna. Byla to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., stop graffiti, odstraňování Praha. Tato firma měla nejvíce pozitivních hodnocení, nabízela také aplikaci antigraffiti ochrany. Pro mě to tedy byla jasná volba. Firmu jsem zkontaktoval a s jedním pracovníkem jsem si domluvil termín, ve kterém přijedou náš obecní úřad zbavit čmáranic od sprejerů.

Když přijeli, tak si prohlédli fasádu a poté se hned pustili do čištění. Graffiti zeslabili tak, že bylo sotva patrné. Následně postižené místo přetřeli fasádní barvou, která nám naštěstí zbyla. Nakonec aplikovali antigraffiti ochranu. Nanesli ji v několika vrstvách. Díky ní už graffiti neprostoupí hlouběji do omítky a díky servisu, který A SERVIS LIPKA nabízí, bude následné odstraňování graffiti vždy 100 %.

Budova našeho obecního úřadu vypadá opět reprezentativně. Náš pan starosta mě dokonce pochválil. Tímto bych chtěl pracovníkům firmy A SERVIS ještě jednou poděkovat. Dokázali pro mě nemožné. Pokud i vy řešíte stejný problém jako my, tak se neváhejte obrátit na firmu A SERVIS. Rozhodně nebudete litovat.

Strojní, hloubkové, dezinfekční čištění koberců, čalounění Praha

A SERVIS LIPKA, s.r.o., dezinfekční čištění koberců Praha, realizuje generální a hloubkové čištění podlah, kdy používají kotoučový stroj. Strojová metoda, jak ji nazývají, je momentálně nejkvalitnější metoda v oblasti čištění koberců, kterou dnešní doba nabízí. Touto metodou čistí pouze koberce, které jsou z umělých vláken nebo s maximálně 15% složkou bavlny.

33785498 - vacuum cleaner on a carpet with an extra clean strip for copy space

Používali také metody, které jsou levné, ale neosvědčily se jako kvalitní. Tyto metody, jako třeba parní a extrakční, způsobily nenávratné škody a firma podléhala mnoha reklamacím. Extrakční metoda je levná, ale chybí zde mechanický proces kartáčování a až koberec důkladně proschnul, tak se objevily fleky, které bylo velmi složité odstranit. Reklamace jim výrazně ubyly, když přešli na strojovou metodu čištění koberců.

Využívají dezinfekční a kvalitní chemii HDD ACR, kotoučový stroj a vysoce výkonný vysavač Soteco Montana. Strojovou metodu využívají také na kvalitní vyčištění jakéhokoliv typu podlah jejich odborně proškolenými zaměstnanci. Pro generální a hloubkové strojové čištění podlah používají vždy zásaditou chemii, kdy je několik možných druhů chemie. Vždy začínají od nejslabší a postupně přidávají agresivnější, protože se jim znečištění třeba nedaří odstranit slabou chemií.

Vše poté kartáčují kotoučovým strojem a odsávají vysavačem. Vždy chemii ještě deaktivují čistou vodou. Myjí tyto typy podlah – provádí renovace, nano impregnace, povlaky, hydrofobní impregnace, krystalizace, voskování, generální mytí, hloubkové čištění dlažby, marmolea, linolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy, kamenné podlahy, esd stěrky, PVC, mramorové podlahy, plovoucí podlahy, žulových, kameninových podlah, pískovcových podlah a dlažeb, průmyslových podlah, teracové podlahy, epoxidové podlahy, teraca, chemicky odolných podlah, zámkových dlažeb, drátko betonových podlah.

Při důkladném vyčištění doporučují podlahu zakonzervovat impregnací, krystalizací, voskováním a tak ji ochránit před hlubším znečištěním a poškozením. Vosk vydrží jeden rok. Impregnace a krystalizace mají podstatně delší životnost.