Hledáte vskutku originální Vánoční dárek? Erotická masáž potěší každého muže

Marně si lámete hlavu, čím udělat radost hlavě rodiny? Zabrnkejte na jeho erotickou strunu a věnujte mu poukaz na rozmazlující masáž erotogenních zón zakončenou vyvrcholením. Něčím takovým žádný muž zaručeně nepohrdne.

Stačí jen vybrat tu správnou. Můžete vsadit na osvědčenou klasiku, podtrhnout výjimečný zážitek kapkou orientálního šarmu nebo nabídnout perfektní japonskou specialitu „tělo na tělo.“

 

Nudná klasika? Ani nápad!

Chcete-li obdarovat manžela, strýce nebo švagra, který zatím nemá s podobnými zážitky žádné zkušenosti, vyberte mu poukaz na erotickou masáž v základním provedení v nějakém osvědčeném salónu. Pátrejte hlavně po tom, jak je dodržována diskrétnost jednotlivých zákazníků a zda je možné vybrat si masérku předem, nejlépe na internetu podle fotografií. Někoho totiž vzrušují zrzky, jiného zase blondýnky.

Obdarovaný se může těšit na dokonalé promasírování všech erotogenních zón doprovázené skutečnou relaxací a jiskřivým vzrušením, které může skončit až samovolným vyvrcholením. A pokud chcete věnovat opravdu výjimečný dárek, zaplaťte erotickou masáž vedenou dvěma masérkami. Té se totiž nic nevyrovná.

 

Mýdlová masáž jako z tureckého harému

Zážitek, který si dopřávali sultáni – přesně taková je mýdlová masáž. Kluzké voňavé mýdlo potěší všechny smysly, zvýší citlivost masírované osoby a dodá celé erotické masáži jedinečný orientální nádech. Vzrušení volně přecházející až do vyvrcholení je samozřejmostí.

 

Jen pro muže aneb nuru masáž

Nejenom ruce, ale i prsa, hýždě nebo prsty na nohou – to všechno používají masérky díky nuru masáži pro potěšení svých klientů. Pomáhá jim k tomu extrémně kluzký gel z mořských řas, jež dovolí klouzat nahému tělu tam a zpět za doprovodu bouřlivého vzrušení. Ideální dárek pro erotické fajnšmekry a všechny, kteří rádi zkouší něco nového.