Hledáte zajímavý dárek k Vánocům pro syna či muže? Co třeba kvalitní termovize?

Jestliže máte doma myslivce, zaručeně patří k oblíbeným dárkům právě ty s tematikou myslivosti. Věnovat můžete nimrodům kde co, od oblečení, přes dalekohledy až třeba po termovize. My se dnes zaměříme právě na druhy termovizí, které jsou kvalitní, spolehlivé, řadí se k velmi oblíbeným nejen u nás, ale také ve světě pro své precizní zpracování a výborný poměr ceny vs. kvality.

 

Termovize Hikmicro

Prvním typem jsou propracované termovize Hikmicro. Výrobce těchto termovizí se řadí k nové generaci výrobců z Číny, ale kvalitou svých výrobků překvapil a zaskočil i mnoho let etablované značky termovizí z USA nebo Evropy. Hikmicro je jen částí z velkého sortimentu pozorovací a monitorovací techniky HIKVISION.

Modelově pokrývá potřeby všech našich myslivců. Termovize Hikmicro mají silné zázemí, stojí za nimi kolos ze světa termokamer, a tak vám nabízí dokonalé pozorovací parametry, naprosto čistý a jasný obraz i detekci teplých cílů, a to na kilometrové vzdálenosti. Pět modelových řad s mikrobolometry s vysokým rozlišením je zárukou spokojenosti při každém nočním pozorování.

Ke kvalitním patří bezesporu i moderní termovize PARD. Za dobu, co jsou tady, se na našem trhu, ale i na tom evropském, hezky udomácnily. Stále více myslivců je používá a nedá na ně dopustit. Termokamery PARD se od začátku vyznačovaly velmi kvalitním obrazem a chytrými digitálními funkcemi. PARD se vyznačuje i svými mimořádně ergonomickými provedeními, praktičností a velkou výdrží baterií. Vybrat si můžete PARD chytré kompaktní monokuláry i výkonné a citlivé termovize pro lov.

Zavítejte na webové stránky internetového obchodu PojdNaLov.cz a vyberte si z široké nabídky termovizních a nočních pozorovacích přístrojů hodících se na každodenní použití.