24439134 - spacious living room with gray sofa and modern decor

Hloubkové čištění koberce po rekonstrukci Praha

24439134 - spacious living room with gray sofa and modern decor

Měli jsme po rekonstrukci koupelny a výmalbě bytu a to, co nám zbylo po řemeslnících, byla nejen dobře odvedená práce, ale bohužel i spousta nepořádku. Prach jsme utřeli, podlahy vytřeli, ale koberec vysát nestačilo. Byla v něm, v některých místech, bohužel zaschlá barva. Zvažovali jsme, co s ním a nakonec jsme se rozhodli, že jej necháme odborně vyčistit. Byl celkově poměrně zašlý.

Na doporučení známé jsme kontaktovali firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., hloubkové čištění koberců Praha. Nechávali si od nich čistit okna po malování a byli velmi spokojeni. Naše okna byla překvapivě docela čistá, ale koberec to holt odnesl.

S firmou jsme se domluvili na termínu čištění a ptali jsme se jich, jestli máme něco zajistit nebo jestli budou mít svoje vybavení a saponáty. Otázka je zřejmě překvapila a ubezpečili nás, že budou mít samozřejmě vše potřebné k tomu, aby nám mohli koberec vyčistit.

Přivezli si s sebou dva stroje. Jeden kotoučový stroj na čištění koberců a turbo vysavač. Napustili do koberce chemii a pečlivě jej strojem vykartáčovali a potom vysáli speciálním vysavačem.

Koberec byl téměř suchý a vlákna se pěkně napřímila, takže byl jeho vzhled celkově oživený. Byli jsme velmi mile překvapeni. Slýchávali jsme do té doby jen o mokrém-extrakčním čištění koberců, po kterém zůstávají fleky, takže jsme tak skvělý výsledek ani nečekali. Navíc je náš koberec, díky chemii Bosch, zbavený veškerých roztočů, což je pro mě, jako pro alergika, vážně skvělé. Děkujeme A SERVISU a přejeme mnoho úspěchů.

Výškové čištění fasád, impregnace a mytí oken Praha

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové čištění fasád, mytí oken Praha, zajišťuje mnoha významným zákazníkům důkladné vyčištění oken a výloh od nežádoucích nečistot. Zajistí kvalitní mytí oken, která jsou běžně znečištěna, ale i vyčištění oken, která se potýkají s velmi silným znečištěním – po rekonstrukci budovy, stavebních úpravách, malířích či řemeslnících. Při zmíněných činnostech se často objevují zatvrdlé nečistoty na skleněných plochách, které jsou odstraňovány korundovými žiletkami.

A SERVIS zajistí kvalitu a preciznost provedení služeb mytí oken a výloh a při výškových pracích bezpečnost, zaměstnanci firmy jsou odborně proškoleni a na tuto práci mytí oken a jiných prosklených ploch dobře a profesionálně vybaveni. Mytí oken lze zajišťovat jednak servisně, což znamená v pravidelných a opakujících se intervalech – 1x za 30 dní z exteriéru a 1x za 90 dní z interiéru, a také jako jednorázové či nárazové umytí oken a výloh. To využívají především zákazníci z domácí sféry a nebo zákazníci, kteří potřebují z okna odstranit nečistoty, které vznikly z důvodu rekonstrukce a stavebních akcí.

13854145 - climber - window cleaner perform the work at wall of an office building

Ve výškách používají pracovníci firmy horolezeckou a speleologickou techniku, hydraulické rameno a vysokozdvižnou plošinu. Veškerou tuto techniku používají bezpečně s příslušným proškolením. S touto bezpečnou technikou zajistí mytí oken na těžko přístupných místech a na oknech, která se nachází vysoko nad zemí. Služba mytí oken a výloh zahrnuje omytí okolních nečistot z rámů, parapetů a odstranění polepů, celo polepů, folií, bannerů a plakátů.